Baltkrievija: Grodņa, Augustovas kanāls, šopings – bez vīzas! 8-9.10. - 2Dienas

Baltkrievija: Grodņa, Augustovas kanāla apmeklējumu un šopings – BEZ VĪZAS!!!

Grodņa – tās ir omulīgas gājēju ieliņas, apburoša arhitektūra, senlaicīgas baznīcas, viduslaiku celtnes, no kurām raksturīgākā ir “Vecā pils”, interesanti muzeji, senatnīgas pierobežas pilsētas kolorīts un daudz, daudz kas cits!

 
Brauciena datums: 08 – 09.10.2022
Braucienu cena: 80.00 €
 
Ceļojuma programma:

 
1 diena ~00:30 izbraukšana no Zinātņu akadēmijas, Rīgas. Iespējams iekāpt pa ceļam (Ķekava, Bāuska).
Apstāšanās kafijas pauzei un WC. Tranzīts Lietuvas teritorijā.

Ierašanās Grodņā. Apskates ekskursija Grodņā (ar vietējo gidu), kuras laikā iepazīsieties ar pilsētas apskates vietām: Vecā un Jaunā pils, Jezuītu baznīca, Muzejs-aptieka, sinagoga – fašistu okupācijas laika ebreju geto upuru piemineklis, Požarnaja 12. Gs. Borisogļebovska (Kaložas) baznīca; Tizengauza laukums, Žilibera parks, poļu rakstnieces Elīzes Ožeško piemineklis un māja-muzejs, piemineklis karavīriem-atbrīvotājiem, J. Kupala universitāte, Katedrāle. Iebraukšana viesnīcā, izmitināšana. Pēc pusdienas – brīvais laiks. Pastaiga pa pilsētas galveno gājēju ielu ar neskaitāmām omulīgam kafejnīcām. Tirdzniecības centra apmeklējums Trinity Grodno: Īstais laiks, lai veiktu nesteidzīgus pirkumus, jo uz Latviju labumi arī ir jāatved! Pavadiet vakaru kopā ar Grodņas iedzīvotājiem vasaras kafejnīcās vai staigājot pa promenādi. Nakts viesnīcā 3* Grodņas centrā.

 
2 diena Brokastis viesnīcā. Numuriņu atbrīvošana. Aizraujošs brauciens ar kuģīti pa Augustovas kanālu un kompleksa „Korobčici”.
Augustovas kanāla brauciens ar kuģīti slūžu apskate: Brauciena laikā redzēsim interesantās slūžas, kas regulē ūdens līmeni un baudīsim krāšnos dabas skatus.
Tālāk agrāri tūrisma kompleksa „Korobčici” ( ieejas biļetes ~3.00 EUR) apmeklējums. Komplekss stilizēts pēc 19. gadsimta muižas un šodien tā teritorija aizņem 16 hektārus, tā teritorijā atrodas vairāk kā 30 objekti, kuri lieliski iekļaujas apkārtējā dabā un papildina viens otru.
Korobčici centrālais elements ir restorāns , kas uzcelts labākajās baltkrievu tautas tradīcijās. Jums būs iespēja  ieturēt pusdienas restorānā „Zamak Zevani”. Korobčici teritorijā atrodas piecas ūdenstilpes, katra ir pilna ar zivīm. Apkārt – tilti, lapenes, piķu dobes, blakus ūdenstilpēm aploki, kur var redzēt mežonīgos dzīvniekus un putnus – kuiļus, briežus, nutrijas, fazānus, pāvus, strausus.  Kā arī šeit atrodas mednieku un zvejnieku mājiņas, dabas muzejs, kaltuve un daudz kas cits. Kompleksa teritorijā iespējams pavizināties senatnīgā karietē, kuru velk trīs rikšotāji, vai doties izjādē ar tīrasiņu zirgiem. Bērni ar prieku vizināsies ar karuseļiem/šūpolēm vai „Smaidu skvērā”.
Brīvs laiks. Izbraukšana uz Rīgu. Došanās uz robežu. Duty Free veikala apmeklējums. Ierašanās Rīgā vēlu naktī.
 
Ceļojuma cenā iekļauts: Brauciens komfortablā tūrismu klases autobusā, grupas vadītājas pakalpojumi (Ru), 1 nakts viesnīcā 3* (2 vietīgi numuri ar visam ērtībām) Ceļu nodokli
 
Ekskursiju-transporta pakete: Apskates ekskursija Grodņā, Brauciens uz Augustovas kanālu un agrāri tūrisma kompleksa „Korobčici”, kuģis Augustova kanali – 25 €  pieaugušajiem, 20 EUR- bērniem līdz 12 g.
 
Noderīga informācija un papildus izmaksas: Brokastis viesnīcā no 3 € , veselības apdrošināšana –  2 € (līdz 65.g.v.) , 4 € ( vairāk 65.g.v.)
 
Svarīga informācija:
– Ne aizmirstiet noformēt ceļojumu apdrošināšanas polisi, kurš ir nepieciešams iebraukšanai Baltkrievijas Republikā!
– Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 3 mēnešus pēc ceļojuma beigām.
– Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu.
Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.
 
Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 80.00/par personu
80
Kopā 80.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 08.10.2022
  • 2 Dienas