Baltkrievija: Grodņa, Augustovas kanāls, šopings. Bez Vīzas! 24-25.07 - 2Dienas

Baltkrievija: Grodņa, Augustovas kanāla apmeklējumu un šopings – BEZ VĪZAS!!!
 
Brauciena datums: 24-25.07.2021 (2 dienas), 21-22.08.2021 (2 dienas), 18-19.09.2021 (2 dienas), 9-10.10.2021 (2 dienas)
Braucienu cena: 45.00€
 
Ceļojuma programma:
 
1 diena ~00:30 izbraukšana no Rīgas uz Grodņu. Tranzīts Lietuvas teritorijā. Ierašanās Grodņā. Apskates ekskursija Grodņā (ar vietējo gidu), kuras laikā iepazīsieties ar pilsētas apskates vietām: Vecā un Jaunā pils, Jezuītu baznīca, Muzejs-aptieka, sinagoga – fašistu okupācijas laika ebreju geto upuru piemineklis, Požarnaja 12. Gs. Borisogļebovska (Kaložas) baznīca; Tizengauza laukums, Žilibera parks, poļu rakstnieces Elīzes Ožeško piemineklis un māja-muzejs, piemineklis karavīriem-atbrīvotājiem, J. Kupala universitāte, Katedrāle. Iebraukšana viesnīcā, izmitināšana. Vakarā – brīvais laiks pilsēta. Tirdzniecības centra apmeklējums: Īstais laiks, lai veiktu nesteidzīgus pirkumus, jo uz Latviju labumi arī ir jāatved! Pavadiet vakaru kopā ar Grodņas iedzīvotājiem vasaras kafejnīcās vai staigājot pa promenādi. Nakts viesnīcā.
 
2 diena Brokastis viesnīcā. Numuriņu atbrīvošana. Brauciens uz Augustovas kanālu un „Korobčici”. Augustovas kanāla slūžu apskate: Dombrovka. Tālāk agrāri tūrisma kompleksa „Korobčici” (+ ieejas biļetes ~3.00 EUR) apmeklējums. Vieta, kur tiek glabātas Baltkrievijas tautas arhitektūras tradīcijas, kur var sajust tautiskās sadzīves garu un pieskarties neskārtās dabas burvīgumam. Kafejnīcā „Alur” var nogaršot baltkrievu cauraudzīti, šašliku, desiņas, alkoholisko medus dzērienu, pavizināties ar zirgiem, karietē. Pastaigas laikā diližansā sprostā var redzēt savvaļas dzīvniekus: stirnas, aļņus, dižciltīgus plankumainos briežus, bet putnu sētā – pāvus, fazānus, tītarus, aizjūras vistiņas.Bērni ar prieku vizināsies ar karuseļiem/šūpolēm „Smaidu skvērā”. Brīvs laiks. Izbraukšana uz Rīgu. Došanās uz robežu. Duty Free veikala apmeklējums. Ierašanās Rīgā vēlu naktī.
 
Ceļojuma cenā iekļauts: Brauciens komfortablā tūrismu klases autobusā, Pavadīšana (Ru) visā brauciena laikā, 1 nakts viesnīcā 3* (divvietīga izmitināšana)
 
Ekskursiju-transporta pakete: Apskates ekskursija Grodņā, Brauciens uz Augustovas kanālu un agrāri tūrisma kompleksa „Korobčici” – 20 €
 
Noderīga informācija un papildus izmaksas: Brokastis viesnīcā no 3 € , Iebraukšana bez vīzas 5 € , Veselības apdrošināšana – 1.60 €, kuģis Augustova kanali – 5 €
 
Svarīga informācija: Cien. tūristi, ne aizmirstiet noformēt ceļojumu apdrošināšanas polisi, kurš ir nepieciešams iebraukšanai Baltkrievijas Republikā! Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu. Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzētus apstakļus, satiksmes sastrēgumus un citas atkāpes no grafika. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 3 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
 
Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 45.00/par personu
45
Kopā 45.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 24.07.2021
  • 2 Dienas