Brauciens uz Ceriņu svētkiem, Pokaiņu mežu un Dobelē 25.05. - 1Diena

Brauciens uz Ceriņu svētkiem, Pokaiņu mežu + ekskursija Dobelē

Brauciena cena: 17.00 €
Brauciena datums: 25.05.2019
 
P. Upīša ceriņu dārzā Dobelē atrodas viena no plašākajām ceriņu kolekcijām Eiropā – 4 ha plašs dārzs ar vairāk nekā 200 dažādu šķirņu un hibrīdu ceriņiem! Ik pavasari šeit notiek “Ceriņu ziedēšanas svētki” ar svētku koncertu un tirdziņu – Tev ir iespēja apmeklēt šo burvīgo pasākumu 25. maijā!
 
Ekskursijas programma:
 
 
7:45 izbraukšana no Rīgas
 
Kazu ferma atrodas ļoti skaistā vietā – Misas upes un mežu ielokā. Jums būs iespēja apskatīt 100 kaziņas un āzīšus, dažādu šķirņu vistas, zosis, cūkas, zirgu un divus mazus bullīšus. Kā arī kazu piena pārstrādes cehu. Būs iespēja pagaršot kazas pienu un sierus.
 
Ekskursija pa Dobeles Ceriņu dārzu un brīvais laiks – Pētera Upīša ceriņu dārzā atrodas viena no plašākajām ceriņu kolekcijām Eiropā; ceriņu dārzs ir apmēram 4 ha platībā un tajā apskatāmi vairāk nekā 200 dažādu šķirņu un hibrīdu ceriņi; ik gadu pavasarī dārzā notiek “Ceriņu ziedēšanas svētki” ar koncertu un tirdziņu
 
Pastaiga pa Dobeli gida pavadībā
 
Pārbrauciens uz mītisko Pokaiņu mežu – te ir īpaša aura, daudz savdabīgu akmeņu un retu ārstniecības augu; runā, ka šeit īsti nedarbojas kompasi un mobilie telefoni; pastaigas pa mežu sniedz enerģiju, nevis atņem to. Brīvais laiks
 
Vakarā atgriešanās Rīgā
 
Noderīga informācija un papildu izmaksas:
Kazu ferma ekskursija + degustācija 5 € /pers.
Ieejas biļete + ekskursija Dobeles ceriņu dārzā: 5 €; bērniem 4 €
Ieejas biļete + ekskursija Pokaiņu mežā: 4 €; bērniem 3,50 €
Personīgie tēriņi
Apskates objekti var mainīties vietām
 
Ceļojuma pamatcena var neiekļaut papildus pakalpojumus un ekskursijas. Pilnu ceļojuma aprakstu var redzēt un iepazīties: www.dimartour.lv mājas lapā.
 
Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 21.01.2019 pieejamās informācijas.
 
Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat mums jūsu jautājumus vai rezervāciju caur šo formu.

Brauciena cena EUR 17.00/par personu
17
Kopā 17.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 25.05.2019
  • 1 Diena