Brīvdiena Klaipēdā – Jūras muzejs, delfinārijs un Klaipēda 17.08. - 1Diena

Brīvdiena Klaipēdā – Jūras muzejs, delfinārijs un Klaipēda!

Brauciena datums: 17.08.2024
Brauciena cena: 35.00 Eur

Ekskursijas programma:
6.30 izbraukšana no Rīgas. Ceļs ar pieturu pa ceļam uz kafiju līdz Klaipēdai. Ierašanās Klaipēdas prāmja piestātnē, pārcelšanas ar prāmi uz Kurša kāpu, pārgājiens līdz Jūras muzejam un Delfinārijam.

Delfinārijs un Jūras muzejs – viens no apmeklētākajiem muzejiem visā Lietuvā. Delfinārija priekšnesums: gudrie dzīvnieki dejo, glezno, dzied, spēlē bumbu, sagādājot lielu prieku gan pieaugušajiem, gan bērniem! Programmā – jaunas un aizraujošas delfīnu atraktīvās izrādes!
Jūras muzejs un AKVĀRIJS: 25 m garais tunelis – viens no galvenajiem muzeja apskates punktiem. Iespēja iepazīt jūras zemūdens pasauli: vairāk kā 70 eksotisku sugu zivis, ekspozīcija par jūras faunu, izstāde par jūras putniem, dzīvniekiem un dzīves attīstību jūrā, kā arī jauna vēstures ekspozīcija
Ekskursija pa Klaipēdu: Klaipēdas vecpilsēta un Rātslaukums, Teātra laukums; skulptūras – Klaipēdas vizītkartes: “Maģiskā pelīte”, “Klaipēdnieks”, “Pūķis”, “Kaķis ar džentelmeņa sēju”, “Vecpilsētas glabātājs”, “Pods ar naudu”, “Laika grāmata” un citas neparastas skulptūrasIzbraukšana uz mājām.
Izbraukšana uz mājām, ap 22:00 atgriešanās Rīgā

Papildu izmaksas: Ekskursiju pakete- 31 EUR- pieaugušajiem, 26 EUR- studentiem, skolēniem pensionāriem un invalīdiem (biļete uz Delfināriju un Jūras muzeju, ekoloģijas nodeva, prāmis uz Kuršu kāpu un atpakaļ, apskates ekskursija Klaipēdā)
– Apdrosināšanas polise;
– Personīgie tēriņi

Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 35.00/par personu
35
Kopā 35.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 17.08.2024
  • 1 Diena