Delfīnu šovs, Klaipēdā, Jūras muzejs, Lietuvas cepeīni un alus (bez sertifikātiem) 28.05. - 1Diena

Delfīnu šovsKlaipēdā – Jūras muzejs un akvārijs – atpūtas kompleks „HBH Juozo alus – Lietuvas cepeīni un gardais alus! bez sertifikātiem vai testiem!!!

Brauciena datums: 28.05.2022
Brauciena cena: 28.00 €

Klaipēdas delfinārijs ir vienīgais visā Baltijas austrumu piekrastē. Gan bērni, gan pieaugušie īpaši ir iecienījuši delfīnu šovu.
– Cepelīni ir īsti vizīt karte lietuviešu virtuve. Visslavenākais lietuviešu alus ir Švyturis, kas Klaipēdā tiek gatavots kopš 1784. gada.
– HBH lietuvas nacionālās virtuves krodziņs – alus un kvasa darītava

Ekskursijas programma:

6.30 izbraukšana no Zinātņu akadēmijas, Rīgas. Iespējams iekāpt pa ceļam (Jelgava, Eleja).
Apstāšanās kafijas pauzei un WC. Ierodamies Klaipēdā. Pārcelšanās uz Kuršu kāpām (Neringa)

Ierodamies Klaipēdā. Dosimies uz unikālo Delfināriju. Delfīnu šovs  iepriecinās ar lieliski sagatavotiem priekšnesumiem, kurus delfīni un kalifornijas jūras lauvu izpilda draudzīgā tandēmā ar treneriem.

Jūras muzeja akvārijs Klaipēdā, Pēc trīs gadus ilgās rekonstrukcijas – atvērts Jūras muzejs un AKVĀRIJS! Kā īpašs jaunums pēc rekonstrukcijas ir 25 m garais tunelis – viens no galvenajiem muzeja apskates punktiem. Iespēja iepazīt jūras zemūdens pasauli: vairāk kā 70 eksotisku sugu zivis, ekspozīcija par jūras faunu, izstāde par jūras putniem, dzīvniekiem un dzīves attīstību jūrā, kā arī jaunā vēstures ekspozīcija – laiks šo un vēl citu ekspozīciju apskatei..

Klaipēda – viena no vissenākajām valsts pilsētām. Pārgājiena ekskursija. Omulīga ostas pilsētiņa Klaipēda – labākā atpūtas vieta skaistu dabas skatu, aizraujošu ekskursiju un dažādu izklaižu cienītājiem. Klaipēdas iepazīšanu var sākt ar vecpilsētas apmeklēšanu. Šeit jūs ieraudzīsiet senas, ar ziemeļu vīnogu stīgām apaugušas mājiņas. Daudzas arhitektūras celtnes atgādina pasaku skices, kuras mūsdienu tūristam ir tik nepierasti redzēt, mazas mājiņas ar dakstiņu jumtiem, kuras apvij ziedu biezokņi. Klaipēdas vecpilsētas centrālā daļa ir Teātra laukums. Šeit Jūs varat vērot Simona Daha strūklaku un vēl vienu neaizstājamo pilsētas simbolu – Toravas Anikas skulptūru. Anika ir viens no senas lietuviešu dziesmas personāžiem.

Ierašanās atpūtas kompleksā „HBH Juozo alus”. Šobrīd tā ir populāra atpūtas vieta, kur iespējams arī garšīgi paēst. Vieni no garšīgākajiem cepelīniem ir tieši šeit. Alus cienītājiem tiek piedāvātas vairākas alus šķirnes un garšīgs kvass, Visus romantiķus un ne tikai aicinām pastaigāties pa „Veselības un joku taku” un apskatīt „HBH” skulptūru parku. Kompleksa tuvumā 40 ha meža platībā jau ir izveidota daļa no meža takas, ir mini mājas zoo.

Pēc 22:30 atgriešanās Rīgā

Brauciena cenā ietilpst:
• transporta izdevumi,
• ceļa nodeva
• gida- grupas vadītāja pakalpojumi LV / RU,

Papildus izdevumi:
• Ekskursiju pakete- 22 EUR- pieaugušajiem, 14 EUR- studentiem, skolēniem pensionāriem un invalīdiem (biļete uz Delfināriju un Jūras muzeju, ekoloģijas nodeva, prāmis uz Kuršu kāpu un atpakaļ, apskates ekskursija Klaipēdā)
• Apdrosināšanas polise;
• Personīgie tēriņi
 • Piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā 5 €

Apskates objektu secība var mainīties vietām. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 18.02.2022 pieejamās informācijas

Lai dotos ceļojumā, nepieciešama ceļošanai derīga pase un vīzas (ja tādas nepieciešamas); pases derīguma termiņš ir atkarīgs no ceļojuma galamērķa valsts izvirzītajām prasībām, kuras klientam jānoskaidro pirms došanās ceļojumā

Ceļojuma organizētājs ir reģistrēts TATO datu bāzē ar Nr. TATO-2010-37

Rezervācija, citi jautājumi: par biļetēm un cenām, lūdzu, zvaniet pa tālruņiem 22085055, 67186320 vai info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 28.00/par personu
28
Kopā 28.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 28.05.2022
  • 1 Diena