Emīla tirgus Ēdoles pilī, Kuldīga, strausi - 1Diena

Emīla tirgus Ēdoles pilī – Strausu ferma – Kuldīga 

Brauciena datums:
Braucienu cena: 28.00 Eur

Ekskursijas programma:
7.00 izbraukšana no Rīgas

Īvandes upītes ūdenskritums Ūdenskritums atrodas divu minūšu gājienā no Rendas centra. Šī ir ērta un interesanta vieta ūdenskritumu fotografēšanai, jo pavisam īsā upītes posmā, ir atrodami divi dažāda lieluma ūdenskritumi (augstākais divi metri) un stāvi dolomīta krasti.

Ēdoles pils Vienīgā Kurzemes bīskapijas celtā (1265), labi nocietinātā mūra pils ar torņiem un iekšpagalmu, kas vēl joprojām ir apdzīvojama. Teikām un leģendām apvītā pils cietusi karos un ugunsgrēkos, bet arvien atjaunota. Jūnijā pils pagalmā notiek Emīla tirgus.
Latvijā lielākā strausu ferma, kas specializējas veselīgas gaļas audzēšanā. Saimniecībā, kura atrodas netālu no Kuldīgas, var iegādāties veselīgus un augstvērtīgus strausa gaļas produktus, doties ekskursijā pa strausu fermu. Apmeklētājiem celtā ēkā var iegādāties suvenīrus un dažādus našķus.
Kuldīgas viduslaiku vēsturiskais centrs (vecpilsēta) ap Alekšupīti. Unikāls 17.–18. gs. mazpilsētas ēku apbūves ansamblis, kurā ietilpst arī tā sauktā Latvijas Venēcija ap Alekšupīti. Šāds mazpilsētas ēku apbūves ansamblis Baltijā ir saglabājies vienīgais. Realizējot Alekšupītes promenādes projekta pirmo kārtu, Rātslaukumā vietu radusi strūklaka, restaurēti tiltiņi pār upīti un jaunu elpu ieguvusi Baznīcas iela.

Ventas rumbas apmeklējums:
Ventas rumba Kuldīgā ir unikāls dabas piemineklis Latvijā, kā arī platākais ūdenskritums Eiropā, kurā vērojamas lidojošas zivis. Ūdenskrituma platums ir ap 100–110 metriem, taču palu laikā tā platums sasniedz pat 249 metrus. Ūdenskrituma augstums ir 1,8–2 metri, kur ūdens krīt pāri vienai Pļaviņu svītas dolomītu kāplei. Šajā vietā strauji mainās upes dziļums – no 50 centimetriem līdz 2 metriem. Kuldīgas iedzīvotāji senatnē ūdenskritumu ir izmantojuši, lai šķērsotu upi.
Kuldīga: Kurzemes hercogistes ziedu laiku valdnieka Hercoga Jēkaba dzimtā pilsēta! Ekskursijā iepazīsim interesantās un vēsturiski nozīmīgās vietas, atjaunoto Pilsētas dārzu u.c. Brīvais laiks
Izbraukšana uz Rīgu ~ 21:00 atgriešanās Rīgā
 
Cenā iekļauts:
– Brauciens komfortablā autobusā;
– Gida-grupas vadītāja pakalpojumi LV / RU;
Noderīga informācija un papildu izmaksas:
– Strausu ferma ekskursija 5 € /pers. /bērni – 3 €
– Ēdoles pils ar ekskursiju 10 € /pers. /bērni līzd 16g. – 7 €
– Kuldīgas apskatās ekskursija: 5 € /pers.
Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 01.11.2020 pieejamās informācijas.
Brauciena datums, brauciena nosaukums, pasākumu programma var mainīties saistībā ar apstākļiem, kuri nav atkarīgi no tūroperatora.
Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 28.00/par personu
28
Kopā 28.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 16.06.2024
  • 1 Diena