Igaunija, Tartu: degustācija “Peninuki”, сentrs AHHAA, Apgrieztajā mājā - 1Diena

Igaunija, Tartu: degustācija “Peninuki Distillery”, Zinātnes centrs AHHAA, Apgrieztajā mājā

Brauciena datums:
Brauciena cena: 22.00 Eur

Ekskursijas programma:
7:30 izbraukšana no Rīgas Pa ceļam pietura kafijas pauzei

Tartu vēsturiskā pastaiga ir paredzēta vēstures interesentiem. Ekskursijas gaitā iepazīstināsim jūs ar apskates objektiem un ēkām no vēsturiskā viedokļa. Vēsture ietver ne tikai karus un militāros pieminekļus, bet arī zinātni un kultūru, celtniecības mākslu un botāniku. Tāpēc mēs varam droši apgalvot, ka, ja ūdens pilienā atspoguļojas jūra, tad Tartu vēsturē atspoguļojas visas Igaunijas vēsture.

Ekskursija un degustācija “Peninuki Distillery” rūpnīcā
Peninuki ir draugu grupa, kas piedāvā gardus dzērienus  Tartu. Izglītojošā un izklaidējošā rūpnīcas ekskursijā jūs uzzināsiet, kā mazās partijās pēc tradicionālām receptēm ražots sidrs, limonāde, medalus un citi dzērieni nonāk pudelēs. Ekskursijas laikā mēs parādīsim savus ražošanas procesus, pastāstīsim par vietējo izejvielu nozīmi, sidra un limonādes gatavošanu, kā arī atklāsim destilācijas noslēpumu.Degustācijas atmosfēra ir rūpnieciska, bet mājīga. Uz galda ir uzkodas, kā arī daudzveidīgs un plašs mūsu produktu klāsts.

Brīvais laiks. Var apmeklēt zinātņu izklaides centru AHHAA. Vēlies pārsteigt sevi? Zinātnes centrs AHHAA gan piedāvā zinātni, aizraujošas nodarbības, piedzīvojumus un noderīgas iemaņas, gan dod iespēju patīkamai laika pavadīšanai. Mūsu centrā atradīsi atraktīvu mācību vidi un iegūsi jaunas zināšanas. Lielākā daļa izstāžu veidotas pēc metodes “rokas klāt”. Tu vari pats visu sajust un izmēģināt. Vienalga, vai tas ir planetārijs, skolas laboratorijas pilotprogrammas, mācību materiālu veidošana vai zinātnes teātris.

Ko darīt Tartu, apmeklējot to kopā ar ģimeni, bērniem, draugiem, viesiem vai kolēģiem? Vai vēlaties gūt jaunu pieredzi un lieliskus fotoattēlus? Apgrieztā māja ir aizraujošs un reibinošs piedzīvojums, kur tas viss tas iespējams. Mēbeles, ledusskapis un viss pārējais, kas parastās mājās atrodas uz grīdas, Apgrieztajā mājā atrodas pie griestiem. Patiesībā gan tas viss atrodas uz grīdas, bet grīda šeit ir griesti un griesti ir grīda. Vai arī Tu atrodies otrādi? Māja ir arī mazliet slīpa, kas izaicna mūsu līdzsvara sajūtu.  Tas viss rada apjukumu un smaidu sejā, kā arī jautrības šeit netrūkst! 🙂 Apmeklējuma laiks ir apmēram 30 minūtes. Šajā laikā gūsiet neaizmirstamu pieredzi un jautrus fotoattēlus!  

Izbraukšana uz Rīgu ~ 22:00 atgriešanās Rīgā

Cenā iekļauts:
– Brauciens komfortablā autobusā;
– Gida-grupas vadītāja pakalpojumi LV / RU;.

Noderīga informācija un papildu izmaksas:

-Apskates ekskursija pa Tartu – 7 EUR
– Ekskursija un degustācija “Peninuki Distilleryrūpnīcā – 12 EUR

Piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā 5 €
Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise)
Svarīgi: Apskates objekti var mainīties vietām

💥💥💥Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 22.00/par personu
22
Kopā 22.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 09.05.2021
  • 1 Diena