Japāņu dārzs, Palangā un atpūtas kompleksa «JUOZO HBH» 20.08. - 1Diena

Japāņu dārzs, Palangā un atpūtas kompleksa «JUOZO HBH»

Brauciena datums: 20.08.2022
Brauciena cena: 30.00 Eur

Ekskursijas programma:
6:30 izbraukšana no Rīgas. Īsa apstāšanās kafijas pauzei.

Dosimies uz lielāko Japāņu dārzu Eiropā – Madžučai (Mažučiai), kur pastaigāsim pa dziedošo akmeņu ieleju, apbrīnosim akmeņu ainavu arhitektūras bagātību. Iepazīsim tuvāk japāņu kultūru un izbaudīsim tradicionālo japāņu tējas dzeršanas ceremoniju, ar īpatnējo zaļo tēju, kurai pievieno klāt šokolādes tāfelīti.Japāņu dārzs – unikāla vieta Baltijā, kur ieraudzīt, iepazīt un baudīt. Tajā kopā savijusies dabas reliģija, māksla un cieņpilna attieksme pret dabu.

Apmeklēsim vienu no populārākiem Lietuvas kūrortiem Palangu. Kūrorta atklāšanas svētki. Pasākuma laikā iespējams noklausīties dažādus brīvdabas koncertus, noskatīties priekšnesumus, iegādāties suvenīrus amatnieku tirdziņos. Pilsētas iedzīvotājiem un viesiem īpaši možu garastāvokli sagādā pa ielām maršējošais Palangas orķestris. Pastaigāsimies pa satriecošo Botānisko parku, apskatīsim Palangas pašu augstāko kāpu – „Birutes kalns”, vērosim vairākas skulptūras, kā Egle-Čūsku karaliene u.c. Grāfa Feliksa Tiškeviča pilī apmeklēsim Dzintara muzeju, kur ir apskatīsim vairāk nekā 5 000 tulks. Dzintara šķirnes no visas pasaules. Dosimies uz Palangas galveno ielu – Basanavičus, kas aizvedīs mūs līdz molam, no kura paveras fantastisks skats uz jūru.
 
Izklaides un atpūtas kompleksa «JUOZO HBH» apmeklējums: Šī ir iecienīta atpūtas vieta ne tikai atpūtniekiem no Lietuvas, bet arī tūristiem no daudzām Eiropas valstīm. Tur Jūs varēsiet gardi papusdienot, vienā no restorāna zālēm ar visu ģimeni, izbaudot nacionālās virtuves ēdienus. Pieaugušie varēs nogaršot firmas alu no alusdarītavas Juozo HBH. Bērniem — kvass! Kompleksa teritorijā varēsiet apmeklēt Skulptūru Parku, Piedzīvojumu Parku „Lūšies kelias“, zvērnīcu, bet pašiem mazākajiem ir bērnu rotaļu laukums.
Izbraukšana uz Rīgu ~ 22:30 atgriešanās Rīgā
 

Cenā iekļauts:
– Brauciens komfortablā autobusā;
– Gida-grupas vadītāja pakalpojumi LV / RU;
– Lietuvas autoceļu nodoklis.

Noderīga informācija un papildu izmaksas:
• Japāņu dārza apmeklējums + ekskursija: € 7.00 – pieaugušiem; € 4,00 – bērniem (no 7 līdz 16 gadu vecumā; € 5,50 – pensionāriem, studentiem un invalīdiem
• Japāņu tēja: € 2,50
• Ekskursija Palangā – € 5
• Dzintara muzejs + ekskursija – € 5 / bērniem € 3

• Piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā – € 5
• Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise)

Piesakoties ceļojumā, lūdzu norādiet ar kādu sertifikātu ceļosiet!

Lai dotos ceļojumā, nepieciešams viens no zemāk minētajiem dokumentiem:

  • Sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19 (spēkā 15 dienā pēc pēdējās vakcinācijas devas saņemšanas);
  • Sertifikāts par Covid-19 izslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir slimojis ar Covid-19 (ja kopš pēdējā pozitīvā Covid testa līdz pat ceļojuma beigu datumam nav pagājušas 180 dienas).
  • Sertifikāts par Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātiem (Covid-19 negatīvu PCR testu ne vecāku kā 72h);
  • Bērni līdz 16 g. vecumam var doties ceļojumā bez sertifikātiem.

Ne agrāk kā 48 h pirms ceļojuma uz Lietuvu, visiem ceļotājiem jāaizpilda ieceļošanas anketa: https://keleiviams.nvsc.lt/en/form

Lai atgrieztos Latvijā:

  • Sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19 (spēkā 15 dienā pēc pēdējās vakcinācijas devas saņemšanas);
  • Sertifikāts par Covid-19 izslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir slimojis ar Covid-19 (ja kopš pēdējā pozitīvā Covid testa līdz pat ceļojuma beigu datumam nav pagājušas 180 dienas).;
  • Sertifikāts par Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātiem (Covid-19 negatīvu PCR testu ne vecāku kā 72h). Ja tests veikts piektdienā, iespējams ceļot mājup ar to pašu testu. Vai iespējams veikt jaunu testu 24h laikā pēc atgriešanās Latvijā.
  • Bērni līdz 12 g. vecumam var ceļot bez sertifikātiem. Bērniem vecumā no 12 -16 g. ir jāveic tests, to var veikt Latvijā 24 h laikā pēc atgriešanās.

Pirms atgriešanās Latvijā, visiem ceļotājiem jāaizpilda ieceļošanas anketa: https://covidpass.lv/

Apskates objekti var mainīties vietām!

Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 01.06.2021 pieejamās informācijas.

Svarīgi: Izbraucot no valsts, ikvienam ceļotājam nepieciešama derīga pase vai personas ID karte.

Ceļojuma organizētājs ir reģistrēts TATO datu bāzē ar Nr. TATO-2010-37

Rezervācija, citi jautājumi par biļetēm un cenām, lūdzu, zvaniet pa tālruņiem 22085055, 67186320 vai info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 30.00/par personu
30
Kopā 30.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 20.08.2022
  • 1 Diena