Japāņu dārzs un Palangas kūrorta sezonas atklāšanas svētki! 06.06. - 1Diena

Japāņu dārzs un Palangas kūrorta sezonas atklāšanas svētki un atpūtas kompleksa «JUOZO HBH»
 
Brauciena datums: 06.06.2020
Cena: 20.00 Eur
 
Ekskursijas programma:
6:30 izbraukšana no Rīgas. Īsa apstāšanās kafijas pauzei.
Dosimies uz lielāko Japāņu dārzu Eiropā – Madžučai (Mažučiai), kur pastaigāsim pa dziedošo akmeņu ieleju, apbrīnosim akmeņu ainavu arhitektūras bagātību. Iepazīsim tuvāk japāņu kultūru un izbaudīsim tradicionālo japāņu tējas dzeršanas ceremoniju, ar īpatnējo zaļo tēju, kurai pievieno klāt šokolādes tāfelīti.Japāņu dārzs – unikāla vieta Baltijā, kur ieraudzīt, iepazīt un baudīt. Tajā kopā savijusies dabas reliģija, māksla un cieņpilna attieksme pret dabu.
 
Apmeklēsim vienu no populārākiem Lietuvas kūrortiem Palangu. Kūrorta atklāšanas svētki. Pasākuma laikā iespējams noklausīties dažādus brīvdabas koncertus, noskatīties priekšnesumus, iegādāties suvenīrus amatnieku tirdziņos. Pilsētas iedzīvotājiem un viesiem īpaši možu garastāvokli sagādā pa ielām maršējošais Palangas orķestris.Pastaigāsimies pa satriecošo Botānisko parku, apskatīsim Palangas pašu augstāko kāpu – „Birutes kalns”, vērosim vairākas skulptūras, kā Egle-Čūsku karaliene u.c. Grāfa Feliksa Tiškeviča pilī apmeklēsim Dzintara muzeju, kur ir apskatīsim vairāk nekā 5 000 tulks. Dzintara šķirnes no visas pasaules. Dosimies uz Palangas galveno ielu – Basanavičus, kas aizvedīs mūs līdz molam, no kura paveras fantastisks skats uz jūru.
 
 
Izklaides un atpūtas kompleksa «JUOZO HBH» apmeklējums: Šī ir iecienīta atpūtas vieta ne tikai atpūtniekiem no Lietuvas, bet arī tūristiem no daudzām Eiropas valstīm. Tur Jūs varēsiet gardi papusdienot, vienā no restorāna zālēm ar visu ģimeni, izbaudot nacionālās virtuves ēdienus. Pieaugušie varēs nogaršot firmas alu no alusdarītavas Juozo HBH. Bērniem — kvass! Kompleksa teritorijā varēsiet apmeklēt Skulptūru Parku, Piedzīvojumu Parku „Lūšies kelias“, zvērnīcu, bet pašiem mazākajiem ir bērnu rotaļu laukums.
Izbraukšana uz Rīgu ~ 22:30 atgriešanās Rīgā
 
 
Cenā iekļauts:
– Brauciens komfortablā autobusā;
– Gida-grupas vadītāja pakalpojumi LV / RU;
– Lietuvas autoceļu nodoklis.
 
Noderīga informācija un papildu izmaksas:
• Japāņu dārza apmeklējums + ekskursija: € 7.00 – pieaugušiem; € 4,00 – bērniem (no 7 līdz 16 gadu vecumā; € 5,50 – pensionāriem, studentiem un invalīdiem
• Japāņu tēja: € 2,50
• Ekskursija Palangā – € 5
• Dzintara muzejs + ekskursija – € 5 / bērniem € 3
Piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā – € 5
• Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise)
• Apskates objekti var mainīties vietām
 
 

Jūs varat mums jūsu jautājumus vai rezervāciju caur šo formu.

Brauciena cena EUR 20.00/par personu
20
Kopā 20.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 06.06.2020
  • 1 Diena