Ziemassvētki Tallinā, ūdenskritums Keila, PROTO izgudrojumu fabrika! 02.12. - 1Diena

Ziemassvētki Tallinā – bērniem un pieaugušajiem! PROTO – izgudrojumu fabrika, krodziņš III Draakon, Keilas ūdenskritums, viduslaiku Tallinn

Brauciena datums: 02.12.2023
Brauciena cena: 30.00 Eur

Программа экскурсии:

6:30 Izbraukšana no Rīgas. Kafijas pauze uz valstu robežas Iklā  Ierašanās Tallinā.

Keilas ūdenskritums.  Ūdenskritums ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats, tādējādi pēc lieluma atpaliekot tikai no Narvas un Jegalas ūdenskrituma. No parka ceļš uz ūdenskritumu ved pa upes ieleju pāri diviem paceļamajiem tiltiem. Uz Keilas ūdenskrituma ir atjaunota hidroelektroenerģijas stacija. Tuvumā atrodas arī viena no krāšņākajām, atjaunotajām muižas ēkām neogotikas stilā. Aizraujošas ainavas var atklāt ar 3 km garās dabas takas palīdzību.  Nāciet un atklājiet vienu no Ziemeļigaunijas neapstrīdamajām pērlēm!

Ekskursija pa Tallinas vecpilsētu: Senās ielas, rātsnams, slavenais tornis “Long Herman”, “Fat Margaret” u.c. Īpašu uzmanību ekskursijas laikā pievērsīsim “Jaunavas tornim” jeb “Lühike jalg”, kas ir slavens ar dažādiem nostāstiem par spokiem – leģenda vēsta, ka tur tie vēljoprojām mīt. Rekomendejam pusdienu pauze vienā no populārākajiem un tūristu iecienītākajiem Tallinas vecpilsētas krodziņiem – III Draakon. Kas atrodas Rātsnama vecajā tiesas istabā, omulīgā pagrabiņā. Šī vieta ir īpaša ar savu unikālo 15.gadsimta ieturēto interjeru. Telpās valda patīkama, teatrāla, atmosfēra. Ēdiens jābauda bez galda piederumiem un lustru vietā telpas izgaismo dažāda izmēra sveces, kas ciemošanos šajā vietā padara vēl īpašāku. Krodziņa saimniece cienās ar gardu brieža gaļas zupu, sešu šķirņu pamatīgiem pīrāgiem, medījuma gaļas grila desiņām un Rātslaukuma alu.

PROTO – izgudrojumu fabrika, kur atdzīvojas vēsture!
Iedomājieties sevi vadām pasaulē pirmo automobili, lokomotīvi vai gaisa balonu – visi šie diženie vēsturiskie izgudrojumi būs jūsu rīcībā PROTO izgudrojumu fabrikā Jaunais piedzīvojumu centrs ne tikai piedāvā nekur citur Eiropā neredzētus, vienreizējus piedzīvojumus, bet arī iepazīstina ar izgudrojumu vēsturi. Visa izstāde atrodas kādreizējā superslepenajā zemūdeņu rūpnīcā, un pasaule, kas paveras caur VR brillēm, rada tiešas klātbūtnes sajūtu. Apmeklētāji nonāk atpakaļ laikā, kad pasaule svēti ticēja tvaika dzinējiem, fantastiskām mašīnām un 19. un 20. gadsimta izgudrojumiem. Speciāli PROTO izveidotā virtuālās realitātes pasaule gaidīt gaida, kad to izpētīs, un piedāvā gan lidojumu ar gaisa balonu, gan braucienu ar gaisa divriteni. Interaktīvās izstādes dod iespēju eksperimentēt un izprast fizikas parādības no pilnīgi jauna skatupunkta. Jūsu veiklība un drosme tiks pārbaudīta, kā putnam lidinoties galvu reibinošā augstumā, sacenšoties ar draugiem uz riteņbraucēju takas un slidinoties no vienas PROTO centra malas uz otru pa iekaru trasi.

Piedāvājam ari baudīt “Beer House” krodziņā (Alus nams) ,kas atrodas pašā Tallinas vecpilsētas centrā, un tas ir vienīgais, unikālais restorāns-alus darītava, kas ražo savā alus darītavā septiņu šķirņu dzīvu nefiltrētu un nepasterizētu alu. “Beer House” saviem apmeklētājiem piedāvā garšīgus un kvalitatīvus ēdienus, kā arī patīkamas laika pavadīšanas iespējas. Katru nedēļas nogali te valda īsta rosība – dejas, konkursi un citas interesantas aktivitātes. Restorāna interjerā tiek ievērots senais Austrijas alus namu stils. Alus placī ir jūtama Vīnes ielu gaisotne un atmosfēra. 

Ap 17:30 izbraukšana no Tallinas. Mājupceļš Pēc 22:00 atgriešanās Rīgā

Cenā iekļauts:
Viena vieta ērtā tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi LV- RU.

Papildu izmaksas: Pieugušajiem- 22 EUR , skolēni, studenti, pensionāri – 15 EUR (apskates ekskursija Tallinā un Keilas udenskritums, PROTO – izgudrojumu fabrika)
Apskates objekti var mainīties vietām

Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties.
Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 30.00/par personu
30
Kopā 30.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 02.12.2023
  • 1 Diena