Jūras svētki Ventspilī 2020! 11.07. - 1Diena

Jūras svētki Ventspilī – Ventas rumba Kuldīgā – Kazas fermas
Brauciena datums: 11.07.2020
Brauciena cena: 18.00 Eur
 
Ekskursijas programma:
 
7:00 izbraukšana no Rīgas
 
Kazas fermas apmeklējums:
Ferma nodarbojas ar kazu audzēšanu un kazas siera ražošanu, realizāciju. Apmeklētāji var apskatīt ganāmpulku (~150 kazas), nogaršot un iegādāties ap desmit dažāda veida svaigus un kūpinātus kazas sierus. Ir kazas sieri ar dažādām garšvielām un zaļumiem. Kūpinātie sieri garšos asāku garšu cienītājiem.
Saimniecība ir sertificēta bioloģiskā saimniecība un vides veselības saimniecība.
 
Ventas rumba Kuldīgā apmeklējums:
Ventas rumba Kuldīgā ir unikāls dabas piemineklis Latvijā, kā arī platākais ūdenskritums Eiropā, kurā vērojamas lidojošas zivis. Ūdenskrituma platums ir ap 100–110 metriem, taču palu laikā tā platums sasniedz pat 249 metrus. Ūdenskrituma augstums ir 1,8–2 metri, kur ūdens krīt pāri vienai Pļaviņu svītas dolomītu kāplei. Šajā vietā strauji mainās upes dziļums – no 50 centimetriem līdz 2 metriem. Kuldīgas iedzīvotāji senatnē ūdenskritumu ir izmantojuši, lai šķērsotu upi.
 
Došanās uz Ventspili – Jūras svētki Ventspilī tiek uztverti nopietni, kā tam būtu jābūt pilsētā pie jūras. Šie svētki ir cilvēkiem, kuri novērtē sāļās jūras, vēja burās un atgriešanās mājās no gara ceļojuma patieso nozīmi. Šis ir laiks, kad tiek pieminēti radi, draugi un kolēģi, kuri kuģo citās jūrās.
Dažādi svētku pasākumi norisināsies Ostas ielas promenādē, Livonijas ordeņa pils pagalmā, laukumā pie Pārventas bibliotēkas un noslēgsies ar koncertu un līksmu balli Reņķa dārzā.
 
Brīvais laiks
 
Ap 22:00 atgriešanās Rīgā
 
Noderīga informācija un papildus izmaksas:
Kazas fermas apmeklējums + degustacija – pieaugušajiem 5 €/ bērniem līdz 12 g.v. 4 €
Apskata ekskursija Ventspilī – 5 €

Jūs varat mums jūsu jautājumus vai rezervāciju caur šo formu.

Brauciena cena EUR 18.00/par personu
18
Kopā 18.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 11.07.2020
  • 1 Diena