Lavanda Vidzemē un Cēsis ar kamieļu parku! 24.07. - 1Diena

Lavandu svētki Vidzemē un Cēsis ar kamieļu parku!

Brauciena datums: 24.07.2021
Brauciena cena: 18.00 EUR

08:00 izbraukšana no Rīgas.

Ieriķu dzirnavas parks
Ieriķu dzirnavas ir izteikti draudzīga vieta ģimenēm ar bērniem, jo pastaigu taka ir veidota no ērta seguma taciņām. Pateicoties šīm taciņām, upes krastus Jūs varēsiet izstaigāt sausām kājām. Latvijas mazā upe Melderupe var lepoties ar skaistiem stāvkrastiem un septiņiem dažāda augstuma ūdenskritumiem, kurus mēdz dēvēt arī par Grūbas ūdenskritumiem. Viens no tiem ir iekļauts Latvijas skaistāko ūdenskritumu sarakstā un to ir vērts aplūkot jebkurā gadalaikā. Melderupe ir izteikta lašupe.

“Rakšu” brīvdabas ZOO var redzēt vairāk kā 100 dzīvniekus – kamieļus, lamas, alpakas, Valē melnkakla kazas, Valē melndeguna aitas, Poitou ēzeļus un trusīšu ģimenes.

Ekskursija Cēsu Vecpilsētā
Iepazīt viduslaiku Cēsis, uzzināt nostāstus, kas apvij Livonijas ordeņa Cēsu pili un vendu apdzīvoto Riekstu kalnu. Uzzināt daudzu pilsētas namu vēsturi, izbaudīt mazpilsētas šarmu, kā arī apskatīt pilsētas parkus un baznīcas, iespējams ekskursijā pa Cēsu vecpilsētu.

Lillas Lavender
Vasara, saule, sudrabaini violetu toņu spēles un burvīga, nomierinoša smarža. Un romantika! Pabraukt garām „Lillām” nevar, jo jau no ceļa skatam paveras Provansai līdzīga aina un no lauka uzvilnī lavandu smarža. Uz auga stingrajiem dzinumiem, kas var pārsniegt 30 cm augstumu, izkārtotas sudrabzaļas lapiņas. Garākie eksemplāri stiepjas pat 90 cm garumā. Apbrīnojami ir paši auga ziediņi – tie ir smalki veidoti, ko papildina burvīgs, saldeni svaigs aromāts, kas padarījis lavandas tik populāras. Lavandas uzlabo miegu – kaltētas lavandas var iebērt nelielā linu maisiņā un novietot pie gultas.

Mājupceļš. Vakarā atgriešanās Rīgā ap. pec 20.00

Noderīga informācija un papildus izmaksas:
Ekskursijas pakete- 20.00 EUR, skolēniem, studentiem, invalīdiem un pensionāriem- 16.00 (Ekskursija Cēsu vecpilsētā, Ieriķu dzirnavas parks, “Rakšu” brīvdabas ZOO, Lillas Lavender)

Ceļojuma pamatcena var neiekļaut papildus pakalpojumus un ekskursijas.

Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 18.00/par personu
18
Kopā 18.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 24.07.2021
  • 1 Diena