Lielākais zimas fesrivāls visuma Pakrojas muiža! Frenkeļa villa, Krūstu kālns 09.12. - 1Diena

Vienas dienas ekskursija uz Lietuvu ar iespēju apmeklēt Krūstu kālns, Haima Frenkeļa villu un Lielākais zimas fesrivāls visuma Pakrojas muiža 2023

Gada īpašais notikums atkal ir klāt! Kliedē rudens tumsu un gaidi Ziemassvētkus, priecājoties par lielisko laternu gaismu šovu – lielākajā muižā, kas saglabājusies Lietuvā, vairāk nekā 30 tematiskās gaismas instalācijas. Pakrojas muižas teritorijā parādīsies Ziemassvētku eglīte. Tāpat brauciena laikā Tev būs iespēja apmeklēt vēl citas interesantas vietas un Lietuvas ceturto lielāko pilsētu Šauļus.

Brauciena datums: 09.12.2023
Brauciena cena: 30.00 Eur

Ekskursijas programma:
8.00 izbraukšana no Rīgas.

Pārbrauciens uz Krūstu kālnu Te ir vieta katra cilvēka lūgšanai, cerībai un sirdsmieram. Krusta kalns ir 8-10 metrus augsts un 40 – 50 metrus plats kalns. Šeit ir redzami krusti un krustiņi no vairākām pasaules vietām – gan tūristu atvesti, rokām taisīti gan kādam par godu novietoti, jo pilnīgi viesiem ir iespēja šeit atstāt savu krustiņu. Tādējādi uz kalna ir jūtama mierpilna enerģija, ko izstaro vairāk kā 55 tūkstoši Krustu kalnā un tā apkārtnē novietotie krusti.

Ierašanās Šauļos. Ekskursija pa pilsētu. Jau no tāluma redzamais dievnama 70 m augstais tornis ir spilgtākais Šauļu panorāmas akcents. Katedrāles dienvidu sienu rotā Lietuvā visvecākais saules pulkstenis. Pastaiga pa centrālo gājēju ielu. Pilsētas Centrālais laukums – Aušras un Tilžes iela to sadala 4 zonās. Daudzus gadsimtus te notika tirdziņi un gadatirgi, uz kuriem no visas Lietuvas ieradās amatnieki un tirgoņi. Šobrīd šī iela ir galvenā vietējo iedzīvotāju un pilsētas viesu tikšanās vieta. Te parasti notiek lielākie pilsētas svētki un svinības. Šauļos varēsiet aplūkot romantisku skulptūru un strūklaku „Pelikāni”, kas atrodas pilsētas galvenajā ielā, kur ir arī strūklaka „Rude” un strūklaka „Saules diski”.

Haima Frenkeļa villa– viena no populārākajām kultūrtūrisma vietām Ziemeļlietuvā. Atjaunotā villa ar parku, rožu dārzu un tajā esošo strūklaku ir ļoti ekskluzīva vieta Šauļu pilsētā. Tā ir unikāla, viena no nedaudzajām Lietuvā, kas celta 20. gadsimta sākuma ēku jūgendstila (modernā, secesijas, jūgenda) arhitektūras stilā. Dažādu stilu elementi savijas dekorācijās, apmetuma darbos un iespaidīgos fresku fragmentos. Divstāvu villā ierīkota stilizēta muzeja ekspozīcija „Provinces muiža un pilsēta XIX gs. vid. – XX gs. vid.”, kas atspoguļo bagātas muižas dzīvi, muižnieku sadzīvi, kultūras un mākslas intereses. Apskatīsimies skaisto villu, tās dārzu un ekspozīciju.

Pakrojas muiža ir viena no lielākajām un skaistākajām Baltijas valstīs. Tā ir īsta pils ar milzīgu parku, kur atrodas krogs, zirgu stallis, kostīmu istaba, alus darītava, dzirnavas un daudz kas cits.
LIELĀKAIS ZIEMAS FESTIVĀLS VISUMĀ!
— Kosmiska izmēra gaismas laternas: planētas un komētas, raķetes un kosmosa stacija (15 hektāru teritorijā!), lidojoši zvaigznāji un ledāji, un vēl miljons atklājumu —
— Burvīgs gaismas un lāzera šovs —
— Ziemassvētku priekšnesumi un dejas ar polārlāčiem —
— Marsa kanjonu atrakcijas —
— Ziemassvētku vecīša rezidence Galaktikas plašumā—
— Rūķu ziemas dāvanu manufaktūras —
— Visuma gardumu un gastronomisko atklājumu gadatirgus— 
— Debešķīgo garšu beķereja— 
— Ziemeļzvaigznes Ziemassvētku pasts ar tās vēstnesi kamieli Blindu —
— Kosmiskais Žaldoks no Jupitera —
— Un daudz kas cits!–

Izbraukšana uz Rīgu, Ap 21.00 atgriešanās Rīgā

Cenā iekļauts: Brauciens komfortablā autobusā; Gida-grupas vadītāja pakalpojumi LV / RU; Lietuvas autoceļu nodoklis.

Noderīga informācija un papildu izmaksas:
Ekskursijas pakets: 26 Eur – pieugušajiem, 20 eur – skolēniem, studenti  (biļešu Haima Frenkeļa villa, ieejas bieļete Pakrojas muižā, ekskurijas Krūsta kālns un Šauļi);
– Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise)

Ceļojuma organizētājs ir reģistrēts TATO datu bāzē ar Nr. TATO-2010-37

Rezervācija, citi jautājumi par biļetēm un cenām, lūdzu, zvaniet pa tālruņiem 22085055 vai info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 30.00/par personu
30
Kopā 30.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 09.12.2023
  • 1 Diena