Lietuva: Lielo laternu festivāls, alpaku zoo, Šauļi un šokolāde 12.12. - 1Diena

Vienas dienas ekskursija uz Lietuvu ar iespēju apmeklēt alpaku audzētavu, kaķu muzeju un Lielo laternu festivālu 2020

Gada īpašais notikums atkal ir klāt! Kliedē rudens tumsu un gaidi Ziemassvētkus, priecājoties par lielisko laternu gaismu šovu – lielākajā muižā, kas saglabājusies Lietuvā, vairāk nekā 30 tematiskās gaismas instalācijas. Pakrojas muižas teritorijā parādīsies Ziemassvētku eglīte. Tāpat brauciena laikā Tev būs iespēja apmeklēt vēl citas interesantas vietas – alpaku audzētavu, neparasto Kaķu muzeju un Lietuvas ceturto lielāko pilsētu Šauļus.

Brauciena datums:  12.12., 19.12., 26.12., 02.01.2021., 09.01.2021
Brauciena cena: 19.00 EUR

Ekskursijas programma:
Plkst. 08:00 izbraukšana no Rīgas

Alpaku zoo apmeklējums: Viena no lielākajām alpaku audzētavam Baltijā atrodas Dargaiču ciemā. Ekskursija pie dzīvniekiem. Te dzīvo arī kamieļi, pundurkaziņas, strausi un citi interesanti dzīnieki. Alpakas ir ziņkārīgi, bet nedaudz kautrīgi dzīvnieki, kas ar savām lielajām acīm un smaidīgo seju sniedz labu garastāvokli un labu enerģiju

Pārbrauciens uz Šauļiem – Lietuvas ceturto lielāko pilsētu un Žemaitijas neoficiālo galvaspilsētu. Apskata ekskursija ar gidu: Lietuvas lielākais Saules pulkstenis, lielā metāla lapsa un enerģētiskais labirints Šauļos pie Taikšos ezera, Lielā lapsa kļuvusi par vienu no Šauļu simboliem, izstaigājot Enerģētisko labirintu rodas enerģija un miers, bet varenais Saules pulstenis reizē ir arī Šauļu pilsētas viena no augstākajām dominantēm. Šauļu gājēju iela un iespēja iepirkties Šauļu “Rūtas” šokolādes rūpnīcas veikaliņā. Fabrika strādā jau vairāk nekā 100 gadus, bet tās šokolāde vai konfektes ir pats labākais ciemakukulis, ko var pārvest no Šauļiem. Ja interesē šokolādes vēsture – iegriezieties Šokolādes muzejā. Jaunums Lietuvā – rozā šokolāde. Kā tā garšo?

Brīvaja laika var apskatīt Kaķu muzejs (par papildu samaksu): Saimnieces Vandas dibinātajā kaķu muzejā var apskatīt vairākus tūkstošus kaķus, kas atceļojuši no dažādām pasaules valstīm: Āfrikas, Anglijas, Amerikas, Kanādas, Japānas, Korejas, Kubas, Beļģijas u.c.  Kaķi ieraugāmi gan krāsainās vitrāžās, kāpņu margu ornamentos, keramikas, porcelāna, kristāla un dzintara meistaru darbos, gan uz gaismekļiem, krēsliem, traukiem, suvenīriem, pastmarkām un atklātnēm, kā arī grāmatās, dzejoļos, fotogrāfijās

Lielās laternas festivāls Pakrojas muižā: Šogad festivāla nosaukums -”Brīnumu pasaule”. Vairāk nekā 30 lieliskas laternu lielizmēra skulptūras – instalācijas, eksotiski izstrādājumi un to darināšana skatītāju acu priekšā. Uz lielās skatuves – teatralizēti mākslinieku priekšnesumi, dejas un mūzika. Muižas darbnīcās darbosies Lietuvas amatu meistari – filcētāji, šuvēji, smaržu un aromātu radītāji un daudzi citi amatu meistari.

Atgriešanās Rīgā pēc plkst. 21:00


Papildu izdevumi un noderīga informācija:

Alpaku audzētava: Pieaugušajiem 5 €, bērniem 4 €
Ekskursija Šauļos:  5 €
Lielo laternu festivāls: Pieaugušajiem 16 € Bērniem no 7 g.v., skolēniem, studentiem un pensionāriem 12 €
Piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā 5 €
Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise)

Apskates objekti var mainīties vietām
Svarīgi: izbraucot no valsts, ikvienam ceļotājam nepieciešama derīga pase vai personas ID karte

💥💥💥Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 19.00/par personu
19
Kopā 19.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 12.12.2020
  • 1 Diena