Lietuvā: Mazā Holande! Tulpju svētki Burbišķos ! 11.05. - 1Diena

Lietuvā: Mazā Holande! Tulpju svētki Burbišķos !

Brauciena datums: 11.05.2023
Btauciena cena: 30.00 Eur

Ekskursijas programma:
8:30 izbraukšana no Rīgas

Pa ceļam fermas “Līcīši” apmeklējums viena no lielākajām kazu audzēšanas fermām; piena produktu degustācija
Pārbrauciens uz Šauļiem– Lietuvas ceturto lielāko pilsētu un Žemaitijas neoficiālo galvaspilsētu. Lietuvas lielākais Saules pulkstenis , lielā metāla lapsa un enerģētiskais labirints Šauļos pie Taikšos ezera. Lielā lapsa kļuvusi par vienu no Šauļu simboliem, izstaigājot Enerģētisko labirintu rodas enerģija un miers, bet varenais Saules pulstenis reizē ir arī Šauļu pilsētas viena no augstākajām dominantēm. Šauļu gājēju iela un iespēja iepirkties Šauļu ‘’Rūtas’’ šokolādes rūpnīcas veikaliņā.

Krusta kalnā – daudzu kristiešu iecienītā svētceļojumu vietā – krustu daudzums, ko šeit var apskatīt, atstāj milzīgu iespaidu.

Pārbrauciens uz Šauļiem– Lietuvas ceturto lielāko pilsētu un Žemaitijas neoficiālo galvaspilsētu.
Lietuvas lielākais Saules pulkstenis , lielā metāla lapsa un enerģētiskais labirints Šauļos pie Taikšos ezera. Lielā lapsa kļuvusi par vienu no Šauļu simboliem, izstaigājot Enerģētisko labirintu rodas enerģija un miers, bet varenais Saules pulstenis reizē ir arī Šauļu pilsētas viena no augstākajām dominantēm.Šauļu gājēju iela un iespēja iepirkties Šauļu ‘’Rūtas’’ šokolādes rūpnīcas veikaliņā.

Burbišķu pils un parks – viens no skaistākajiem muižu kompleksiem Lietuvā, pavasaros priecē ar bagātīgiem tulpju stādījumiem, bet kā apskates objekts interesants arī citos gadalaikos ar sakopto ainavu parku un atjaunoto pili. Plašajā parkā ir daudzas ūdenskrātuves, 15 saliņas, kuras savieno 12 tiltiņi. Lieliska vieta romantiskām pastaigām… Maija sākumā šeit katru gadu, tuvus un tālus viesus, pulcē tulpju svētki!

Izbraukšana uz Rīgu pēc 20:00 atgriešanās Rīgā
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
– Brauciens ar autobusu  

– Gida un grupas vadītāja pakalpojumi LV / RU

Papildus izmaksas: Ekskursiju pakete- 25 EUR- pieaugušajiem, 22 EUR- skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem (paketē iekļauta ieejas biļete un degustācija ZS Licīši, apskates ekskursija Šauļos, Krusta kalnā un ieejas biļete festivālā) ;
– Apdrosināšanas polise;
– Personīgie tēriņi
– Piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā – 7 €


Svarīgi: Apskates objekti var mainīties vietām
💥💥💥Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 30.00/par personu
30
Kopā 30.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 11.05.2024
  • 1 Diena