NEW!!! Kurzemes gardumi (gastronomiskās tūre) 15.05. - 1Diena

NEW!!! Kurzemes gardumi (gastronomiskās tūre) saldējums ar dzintara pulveri, šitaki sēņi, liela sieru degustācija

Brauciena datums: 15.05.2021, 10.07.2021
brauciena cena: 20.00 Eur

Ekskursijas programma: Izbraukšanas no Rīgas 8:00

Livonijas dzintars uzņēmums, kas ražo kosmētiku, ziedes un rotas no Baltijas dzintara. Dodies iepazīties ar produktiem, tos degustēt! Uzzini ar ko unikāls mūsu dzintars! Apmeklējot uzņēmumu, ir iespēja iepazīties ar dzintara kosmētikas ražošanas procesu, iepazīties ar daudzveidīgo kristālu un minerālu pasauli personīgajā kolekcijā.Iespēja nodegustēt uz vietas gatavotu jogurta rullīšu saldējumu ar dzintara pulveri.

Šitaki sēņu audzētava ir lielākie šitaki sēņu audzētāji Latvijā un piedāvā interesentiem apskatīt saimniecību, smelties sēņu audzēšanas noslēpumus, degustēt svaigas šitaki sēnes un baudīt lielisku sēņu zupu. Saimniecība visu gadu audzē augstākās kvalitātes sēnes, kuras piegādā prestižiem Latvijas restorāniem un veikaliem. Šitaki sēņu zupas degustācija iekļauta apmeklējuma cenā.

Mālkalnu sieri – Mālkalni piedāvā lielu degustāciju pašu gatavotu sieru, kas tapuši, izmantojot tikai dabiskas izejvielas. 9 veida sieri + kūpināts siers + 2 marinēti sieri + ceptais siers. Salātu un siera šķirņu klāsts nemitīgi tiek papildināts. Īpašais marinētais siers ir izpelnījies atzinību Baltijas valstīs lielākajā pārtikas izstādē “Riga Food 2014”, iegūstot 1.vietu nominācijā “Tautas garša”

Pārbrauciens uz Rundāles pili. Latvijas pērle, Frančesko Rastrelli projektēta 15. gs beigās, arī šodien priecē un apbur ar savu šarmu katru atbraucēju. Ekskursija Rundāles pils zālēs. Uzzināsim pils vēsturi un iepazīsimies ar, dažādu laiku, pils saimniekiem un iemītniekiem. Šodien Rundāles pils glabā vairākas kolekcijas: glezniecība, tēlniecība, porcelāns, mēbeles, dekoratīvos priekšmetus un tekstilijas. Pēc ekskursijas ir iespēja doties pastaigā pa Rundāles pils parku, vai izbaudīt tasi kafijas pils kafejnīcā.

Mājupceļš. Ap pēc plkst. 20:00 atgriešanās Rīgā

Noderīga informācija un papildus izmaksas:
Livonijas dzintars: – 5 €
Šitaki sēņu degustācija: – 7 €
Mālkalnu sieri : – 8 €
Rundāles pili biļetes + ekskursija: 10 €

💥💥💥Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

🔥🔥🔥Pilnu ceļojuma aprakstu var redzēt: www.dimartour.lv mājas lapā.

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 20.00/par personu
20
Kopā 20.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 15.05.2021
  • 1 Diena