NEW! Rakvere: īsta pils, moku kambaris un viduslaiku vīns! - 1Diena

JAUNUMS!!! Rakvere: īsta pils, moku kambaris un viduslaiku vīns!
 
Brauciena datums:
Brauciena cena: 25.00 EUR
 
6:30 Izbraukšana no Rīgas. Kafijas pauze uz valstu robežas Iklā
 
Ierašanās Rakvere. Pilsētas apskates ekskursija. Igaunijas piektā lielākā pilsēta Rakvere apmeklētājus piesaista ar iespaidīgajām XIII gadsimta pilsdrupām, modernu pilsētas laukumu un attīstītu SPA kultūru. Rakvere atrodas tuvu ainaviskajam Lahemā nacionālajam parkam un ir nevainojams brīvdienu galamērķis, ja vēlaties baudīt pilsētas komfortu lauku vidē. Rakvere ir pievilcīga un strauji augoša pilsēta ar alternatīvu noskaņu – tajā notiek dažādi interesanti pankmūzikas pasākumi un festivāli.
 
Rakveres Cietoksnis apmeklējums vietējā gida pavadībā. Iespaidīgajā pilī notiek satraucošs šovs – ikviens var kļūt par viduslaiku viesi vai notikumu līdzdalībnieku, vīna degustācija un ne tikai! Atbraucot uz cietoksni, Jūs nonāksiet tematiskajā parkā, kas ir izveidots saskaņā ar 16. gadsimta sadzīves apstākļiem, kur gan mazie, gan arī lielie apmeklētāji varēs pavadīt aizraujošu dienu, iejusties bruņinieka vai karavīra tēlā, izklaidēties un iemācīties šo un to par viduslaiku un agrīnā jaunā laika cilvēku dzīvi. Šeit darbojas arī vīna pagrabs, spīdzināšanas kambaris, nāve istaba un elle, Sarkano laternu iela, viduslaiku bordelis, bārddziņa darbnīca un alķīmiķa darbnīca. Pilī ir krogs “Shenkenberg”, kur Jūs varat nobaudīt ēdienus, kas pagatavoti pēc viduslaiku receptēm.
 
Brīvais laiks.
Ap 17:30 izbraukšana no Rakveres. Mājupceļš Pēc 22:00 atgriešanās Rīgā
 
Cenā iekļauts:
Viena vieta ērtā tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi LV- RU.
 
Noderīga informācija un papildu izmaksas:
Ekskursija Rakvere – 5 €, bērni līdz 7g. bezmaksas
Rakveres Cietoksnis ar degustāciju: 17 €; bērni – 10 €;
Apskates objekti var mainīties vietām
 
Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 01.11.2020 pieejamās informācijas.
 
Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 25.00/par personu
25
Kopā 25.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 09.05.2021
  • 1 Diena