New!!! Sāremā sala: Senās uguns nakts ar SPA atpūtu 28-29.08. - 2Dienas

JAUNĀ PROGRAMMA!!! Sāremā sala – Senās uguns nakts ar SPA atpūtu 2021!!! Reizi gadā, senās uguns naktī, tiek iekurināti ugunskuri, lai atcerētos vēsturiskās jūras signālugunis. Piekrastes ugunskuru iedegšanas pasākumā, kas notiek vasaras beigās un pāris gadu desmitu laikā ir kļuvis par populāru tautas tradīciju, mēs pludmalēs kopīgi izveidosim ugunskuru ķēdi, kā arī, svinot jūras krastā šo pasākumu, tādējādi nosūtīsim galvenokārt pozitīvas domas un ziņas.
 
Brauciena datums: 28-29.08.2021
Brauciena cena: 70.00 EUR
 
1 diena
Plkst. 7:00 izbraucam no Rīgās. Ceļš VIA Baltica ved cauri Pērnavai. Ceļā neliela kafijas pauze. Pārcelšanās ar prāmi no Virtsu ostas uz Kuivastu ostu (~30 min. Iespēja paēst pusdienas uz prāmja).
 
Muhu Katrīnas baznīca
Muhu baznīca hronikā ir pieminēta jau no 1267.gada. Skaistā baznīca ir celta agrās gotikas stilā. Muhu baznīcas interjera izskatu nosaka augsti griesti, kupolveida arkas, bet kora daļā krusta velves. Uz baznīcas kora telpas ziemeļu un austrumu sienām ir saglabājušies sienas gleznojumu fragmenti, kas ir datēti ar 1330. gadu. Pie durvīm, kas ved uz kāpnēm, ir redzama sienā iemūrēta trapecveida kapu plāksne, kas ir cēlusies no 12.-13.gadsimta. Labi zināt: Muhu baznīca ir viena no skaistākajām lauku baznīcām Igaunijā. Muhu baznīcas kancele ir viena no vecākajām Sāres apgabalā. Baznīca ir tikusi izmantota kā nocietinājums.
 
Muhu Strausu ferma ir aizraujošs dzīvnieku parks, kur dzīvo strausi, zebras, sarkanie ķenguri, valabiji, emu, alpakas, poniji un truši. Laasu fermas saimnieks un saimniece strausu audzēšanu uzsāka pirms 20 gadiem – viņiem ir pieredze, kurai var uzticēties! Vasarā pie mums ir atvērta dārza kafejnīca, kurā tiek piedāvāti garšīgi ēdienu no vietējām izejvielām. Apciemojiet arī mūsu suvenīru veikalu – šeit atradīsiet interesantus produktus, kas ir saistīti ar fermas dzīvniekiem. Bērniem ļoti patīk barot strausus ar kukurūzas graudiem. Visus dzīvniekus var apskatīt tuvumā. Muhu Strausu ferma ir lieliska vieta visai ģimenei!
 
Ekoloğiskā ferma un Tollustes muiža.
Ferma atrodas bijušās muižas Tolluste teretorijā, kura tiek datēta ar 16.gadsimtu. Kopējā teretorijas platība ir apmēram 5 hektāri. Kosmētikas ražotājs Natura Siberika ilgi meklēja piemērotu vietu, unikālu ārstniecības augu stādīšanai un audzēšanai, lai iegūtu dabīgos ingredientus , sastāvdaļas naturālās bio kosmētikas ražošanai. Tolluste izrādījās piemērota vieta šim mērķim, muiža, kura ir salas kultūras un īpašās dabas bagātības simbols. Kosmētikas sērija Natura Siberika Siberika Saaremàa tika radīta īpaši maigai ādas un matu kopšanai. Augi tiek kaltēti un sagatavoti tradicionālā 16.gadsimta akmens mājā ar salmu jumtu. Uzzināsim augu īpašības un kosmētikas ražošanas noslēpumus, kā arī daudz ko jaunu par vietējiem ārstniecības augiem, augu sugām, izmantotām bio kosmētikā !
 
Plkst. 17:00 ierašanās Kuresārē, viesnīcā SPA Meri Hotel. Viesnīca atrodas jūras krastā, netālu no Kuresāres pils parka un jahtu ostas. Iekļauta cenā: baseina, saunas un trenažieru zāles apmeklējums; akvaparka, saunas un trenažieru zāles apmeklējums. Brīvais laiks Kuresārē. Nakšņošana SPA Meri Hotel viesnīcā.
 
2 diena
Brokastis, no plkst. 7:00-10:00. Brīvais laiks – rīta pelde akvaparkā no plkst. 9:00-12:00, baseina, saunas un trenažieru zāles apmeklējums, no plkst. 7:00-12:00.
10.30 Ārensburgas bīskapa pils, iespaidīgāko un senāko visā Baltijā. Kuresāres bīskapa cietoksnis, kas tautas valodā tiek saukts arī par Kuresāres pili, ir būvēts 14. gadsimtā. Kuresāres bīskapa cietokšņa ēka un vienīgā viduslaiku cietokšņa ēka, kas Baltijas valstīs ir saglabājusies bez nozīmīgas pārbūves. Papildus estētiskajai pieredzei, ko sniedz arhitektūras stilīgums, cienīgums un iespaidīgais skaistums, cietokšņa apmeklējums sniedz plašas vēsturiskas zināšanas, piedāvā panākt tiešu kontaktu ar pagātni un izjust viduslaiku atmosfēru.
 
Garšas piedzīvojumi Sāremā, kadiķu sīrupa degustācija Gandrīz 500 gadus vecajā Leedri ciematā, kas atrodas Rietumsāremā, sīrupu saimnieces no kadiķiem un cukura vāra burvju gardumu, kuram pievieno riekstus un ogas, garšaugus un garšvielas. Kadiķis pēc tautas ticējumiem ir vitalitātes un veselības devējs: plaušām dod jūras atspirdzinājumu, kauliem – vasaras siltumu, bet balsij – spēku. Produktu degustācijas un stastijums. “Saaremaa Kadakasiirup” produkti ir autentiska amatnieku ražota pārtika, kas nesatur E vielas.
 
Atgriešanās Rīgā ap pl. 21:00.
 
Cenā iekļauts: Viena vieta ērtā tūrisma klases autobusā; Nakšņošana 2 vietīgā numuriņā SPA Meri 3* viesnīcā, Kuresāres līča krastā; Brokastis (zviedru galds); Neierobežots baseina, saunas, trenažieru zāles apmeklējums SPA Meri viesnīcā; Neierobežots Rüütli akvaparka apmeklējums, saunas, trenažieru zāles apmeklējums; WiFi internets viesnīcā; Gida – grupas vadītāja pakalpojumi LV – RU.
 
Noderīga informācija un papildu izmaksas:
Ekskursija Kuresāres bīskapa cietoksnis – 10 €, bērni – 7 €,
Prāmi Virtsu – Kuivastu – Virtsu – 8 €
Muhu Strausu ferma ir aizraujošs dzīvnieku parks – 3 €, bērni – 3 €,
Ekoloğiskā ferma un Tollustes muiža – 2 €
Kadiķu sīrupa degustācija – 4 €, bērni – 3 €,
Piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā – 5 €
Piemaksa par SGL (vienvietīgu numuru) – 30 €


Atcerieties!
Igaunijas ceļojumā ir nepieciešami personu apliecinoši dokumenti (pase vai ID karte)!

Lai izmantotu iespējamās skolēnu / senioru atlaides, kur tādas pieejamas, iesakām ņemt līdzi attiecīgo apliecību!

Piesakoties ceļojumā, lūdzu norādiet ar kādu sertifikātu ceļosiet! Sevišķi gadījumā, ja ceļosiet bez sertifikāta! Kamēr Latvija ir zemas saslimstības valsts statusā, ceļojot uz Igauniju, nav jāveic tests vai jāievēro pašizolācija. 

Lai dotos ceļojumā, nepieciešams viens no zemāk minētajiem dokumentiem:

  • Sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19 (spēkā 15 dienā pēc pēdējās vakcinācijas devas saņemšanas);
  • Sertifikāts par Covid-19 izslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir slimojis ar Covid-19 (ja kopš pēdējā pozitīvā Covid testa līdz pat ceļojuma beigu datumam nav pagājušas 180 dienas).
  • Ja Latvijas saslimstības rādītājs ir zem 150 saslimušajiem uz 100 000, tad sertifikāts nav nepieciešams! Sertifikāts par Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātiem (Covid-19 negatīvu PCR testu ne vecāku kā 72h);
  • Bērni līdz 12 g. vecumam var doties ceļojumā bez sertifikātiem.

Pirms ceļojuma uz Igauniju, visiem ceļotājiem jāaizpilda ieceļošanas anketa: https://iseteenindus.terviseamet.ee/

Lai atgrieztos Latvijā:

  • Sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19 (spēkā 15 dienā pēc pēdējās vakcinācijas devas saņemšanas);
  • Sertifikāts par Covid-19 izslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir slimojis ar Covid-19 (ja kopš pēdējā pozitīvā Covid testa līdz pat ceļojuma beigu datumam nav pagājušas 180 dienas).;
  • Sertifikāts par Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātiem (Covid-19 negatīvu PCR testu ne vecāku kā 72h). Ja ir veikts tests pirms ceļojuma piektdienā, iespējams ceļot mājup ar to pašu testu. Vai iespējams veikt jaunu testu 24h laikā pēc atgriešanās Latvijā. Vai, kamēr Latvija ir zemas saslimstības valsts statusā, iespējams ceļojumā doties bez testa!
  • Bērni līdz 12 g. vecumam var doties ceļojumā bez sertifikātiem.

Pirms atgriešanās Latvijā, visiem ceļotājiem jāaizpilda ieceļošanas anketa: https://covidpass.lv/

 


 Saņemiet informāciju un detalizētas programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 70.00/par personu
70
Kopā 70.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 28.08.2021
  • 2 Dienas