NEW! Tallina rudenī-bērniem un pieaugušajiem! 20.11. - 1Diena

JAUNUMS! Tallina rudenī – bērniem un pieaugušajiem! PROTO-izgudrojumu fabrika, krodziņš III Draakon, Keilas ūdenskritums, viduslaiku Tallinn

Brauciena datums: 20.11.2021
Brauciena cena: 23.00 Eur

6:30 Izbraukšana no Rīgas. Kafijas pauze uz valstu robežas Iklā Ierašanās Tallinā.

Keilas ūdenskritums. Ūdenskritums ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats, tādējādi pēc lieluma atpaliekot tikai no Narvas un Jegalas ūdenskrituma. No parka ceļš uz ūdenskritumu ved pa upes ieleju pāri diviem paceļamajiem tiltiem. Uz Keilas ūdenskrituma ir atjaunota hidroelektroenerģijas stacija. Tuvumā atrodas arī viena no krāšņākajām, atjaunotajām muižas ēkām neogotikas stilā. Aizraujošas ainavas var atklāt ar 3 km garās dabas takas palīdzību. Nāciet un atklājiet vienu no Ziemeļigaunijas neapstrīdamajām pērlēm!

Ekskursija pa Tallinas vecpilsētu: Senās ielas, rātsnams, slavenais tornis “Long Herman”, “Fat Margaret” u.c. Īpašu uzmanību ekskursijas laikā pievērsīsim “Jaunavas tornim” jeb “Lühike jalg”, kas ir slavens ar dažādiem nostāstiem par spokiem – leģenda vēsta, ka tur tie vēljoprojām mīt. Rekomendejam pusdienu pauze vienā no populārākajiem un tūristu iecienītākajiem Tallinas vecpilsētas krodziņiem – III Draakon. Kas atrodas Rātsnama vecajā tiesas istabā, omulīgā pagrabiņā. Šī vieta ir īpaša ar savu unikālo 15.gadsimta ieturēto interjeru. Telpās valda patīkama, teatrāla, atmosfēra. Ēdiens jābauda bez galda piederumiem un lustru vietā telpas izgaismo dažāda izmēra sveces, kas ciemošanos šajā vietā padara vēl īpašāku. Krodziņa saimniece cienās ar gardu brieža gaļas zupu, sešu šķirņu pamatīgiem pīrāgiem, medījuma gaļas grila desiņām un Rātslaukuma alu.

PROTO – izgudrojumu fabrika, kur atdzīvojas vēsture!
Iedomājieties sevi vadām pasaulē pirmo automobili, lokomotīvi vai gaisa balonu – visi šie diženie vēsturiskie izgudrojumi būs jūsu rīcībā PROTO izgudrojumu fabrikā Jaunais piedzīvojumu centrs ne tikai piedāvā nekur citur Eiropā neredzētus, vienreizējus piedzīvojumus, bet arī iepazīstina ar izgudrojumu vēsturi. Visa izstāde atrodas kādreizējā superslepenajā zemūdeņu rūpnīcā, un pasaule, kas paveras caur VR brillēm, rada tiešas klātbūtnes sajūtu. Apmeklētāji nonāk atpakaļ laikā, kad pasaule svēti ticēja tvaika dzinējiem, fantastiskām mašīnām un 19. un 20. gadsimta izgudrojumiem. Speciāli PROTO izveidotā virtuālās realitātes pasaule gaidīt gaida, kad to izpētīs, un piedāvā gan lidojumu ar gaisa balonu, gan braucienu ar gaisa divriteni. Interaktīvās izstādes dod iespēju eksperimentēt un izprast fizikas parādības no pilnīgi jauna skatupunkta. Jūsu veiklība un drosme tiks pārbaudīta, kā putnam lidinoties galvu reibinošā augstumā, sacenšoties ar draugiem uz riteņbraucēju takas un slidinoties no vienas PROTO centra malas uz otru pa iekaru trasi.

Piedāvājam ari baudīt “Beer House” krodziņā (Alus nams) ,kas atrodas pašā Tallinas vecpilsētas centrā, un tas ir vienīgais, unikālais restorāns-alus darītava, kas ražo savā alus darītavā septiņu šķirņu dzīvu nefiltrētu un nepasterizētu alu. “Beer House” saviem apmeklētājiem piedāvā garšīgus un kvalitatīvus ēdienus, kā arī patīkamas laika pavadīšanas iespējas. Katru nedēļas nogali te valda īsta rosība – dejas, konkursi un citas interesantas aktivitātes. Restorāna interjerā tiek ievērots senais Austrijas alus namu stils. Alus placī ir jūtama Vīnes ielu gaisotne un atmosfēra.

Ap 17:30 izbraukšana no Tallinas. Mājupceļš Pēc 22:00 atgriešanās Rīgā

Cenā iekļauts:
Viena vieta ērtā tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi LV- RU.

Noderīga informācija un papildu izmaksas:
Apskates ekskursija Tallinā 7 € bērni līdz 14g – 5 €
PROTO – izgudrojumu fabrika: 14 €; bērniem 10 €;
Apskates objekti var mainīties vietām

Piesakoties ceļojumā, lūdzu norādiet ar kādu sertifikātu ceļosiet! Sevišķi gadījumā, ja ceļosiet bez sertifikāta! Kamēr Latvija ir zemas saslimstības valsts statusā, ceļojot uz Igauniju, nav jāveic tests vai jāievēro pašizolācija. 

Lai dotos ceļojumā, nepieciešams viens no zemāk minētajiem dokumentiem:

  • Sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19 (spēkā 15 dienā pēc pēdējās vakcinācijas devas saņemšanas);
  • Sertifikāts par Covid-19 izslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir slimojis ar Covid-19 (ja kopš pēdējā pozitīvā Covid testa līdz pat ceļojuma beigu datumam nav pagājušas 180 dienas).
  • Ja Latvijas saslimstības rādītājs ir zem 150 saslimušajiem uz 100 000, tad sertifikāts nav nepieciešams! Sertifikāts par Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātiem (Covid-19 negatīvu PCR testu ne vecāku kā 72h);
  • Bērni līdz 12 g. vecumam var doties ceļojumā bez sertifikātiem.

Pirms ceļojuma uz Igauniju, visiem ceļotājiem jāaizpilda ieceļošanas anketa: https://iseteenindus.terviseamet.ee/

Lai atgrieztos Latvijā:

  • Sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19 (spēkā 15 dienā pēc pēdējās vakcinācijas devas saņemšanas);
  • Sertifikāts par Covid-19 izslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir slimojis ar Covid-19 (ja kopš pēdējā pozitīvā Covid testa līdz pat ceļojuma beigu datumam nav pagājušas 180 dienas).;
  • Sertifikāts par Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātiem (Covid-19 negatīvu PCR testu ne vecāku kā 72h). Ja ir veikts tests pirms ceļojuma piektdienā, iespējams ceļot mājup ar to pašu testu. Vai iespējams veikt jaunu testu 24h laikā pēc atgriešanās Latvijā. Vai, kamēr Latvija ir zemas saslimstības valsts statusā, iespējams ceļojumā doties bez testa!
  • Bērni līdz 12 g. vecumam var doties ceļojumā bez sertifikātiem.

Pirms atgriešanās Latvijā, visiem ceļotājiem jāaizpilda ieceļošanas anketa: https://covidpass.lv/

Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties.

Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 01.06.2020 pieejamās informācijas.

Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 23.00/par personu
23
Kopā 23.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 20.11.2021
  • 1 Diena