Orhidejas Tallinas botāniskajā dārzā 02.03.2024 - 1Diena

Brauciens uz Tallinas botānisko dārzu orhideju ziedēšanas laikā

Ziedu pušķa vietā uzdāvini otrajai pusītei ziedošu dārzu! Tallinas botāniskajā dārzā zied orhidejas, ko varēsi ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties gadatirgū. Pēc tam iepazīsi burvīgo Tallinas vecpilsētu ar tās varenajiem viduslaiku mūriem un romantiskajām ieliņām.

 
Brauciena datums: 02.03.2024
Brauciena cena: 30.00 €
 
Ekskursijas programma:
6:30 izbraukšana no Rīgas. Iebraucot Igaunijā, došanās uz Tallinu
 
Tallinas botāniskais dārzs – ik gadu Tallinas botāniskajā dārzā notiek Orhideju izstāde un stādu gadatirgus, kur varēsi iegādāties Orhideju stādus un priecēt acis ar skaistajiem ziediem; aizraujoša ekskursija pa dārza teritoriju un orhideju izstāde – papildus jau ierastajiem Phalaenopsis ģints ziediem apmeklētājiem būs iespēja apskatīt veselu virkni citu tropisko orhideju; izstādes laikā būs iespējams saņemt profesionālu un pieredzējušu speciālistu padomu par orhideju audzēšanu mājas apstākļos
 
Ekskursija pa Tallinas vecpilsētu: Senās ielas, rātsnams, slavenais tornis “Long Herman”, “Fat Margaret” u.c. Īpašu uzmanību ekskursijas laikā pievērsīsim “Jaunavas tornim” jeb “Lühike jalg”, kas ir slavens ar dažādiem nostāstiem par spokiem – leģenda vēsta, ka tur tie vēljoprojām mīt.
 
Rekomendejam pusdienu pauze vienā no populārākajiem un tūristu iecienītākajiem Tallinas vecpilsētas krodziņiem – III Draakon. Kas atrodas Rātsnama vecajā tiesas istabā, omulīgā pagrabiņā. Šī vieta ir īpaša ar savu unikālo 15.gadsimta ieturēto interjeru. Telpās valda patīkama, teatrāla, atmosfēra. Ēdiens jābauda bez galda piederumiem un lustru vietā telpas izgaismo dažāda izmēra sveces, kas ciemošanos šajā vietā padara vēl īpašāku. Krodziņa saimniece cienās ar gardu brieža gaļas zupu, sešu šķirņu pamatīgiem pīrāgiem, medījuma gaļas grila desiņām un Rātslaukuma alu.
 
Izbraukšana uz Rīgu. Ap ~ 22:30 atgriešanās Rīgā
 
Noderīga informācija un papildu izmaksas:

– Ieejas biļeta Tallinas botāniskajā dārzā- 5.00 EUR, skolēniem un pensionāriem- 3.00 EUR;
– Apskates ekskursija Tallinā- 6 EUR;
– Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise) Brauciena datums, brauciena nosaukums, pasākumu programma var mainīties saistībā ar apstākļiem, kuri nav atkarīgi no tūroperatora.
 
Ceļojuma organizētājs ir reģistrēts TATO datu bāzē ar Nr. TATO-2010-37
 
Rezervācija, citi jautājumi: par biļetēm un cenām, lūdzu, zvaniet pa tālruņiem 22085055, 67186320 vai info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 30.00/par personu
30
Kopā 30.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 02.03.2024
  • 1 Diena