Peoniju balle Kalsnavā! 11.06. - 1Diena

Viens no vasaras skaistākajiem mirkļiem – brauciens uz “Peoniju svētkiem” Kalsnavā.

Brauciena datums: 11.06.2022
Brauciena cena: 25.00 Eur

Ekskursijas programma:
Domu pietura” – mājas vīnu degustācija
Kopumā vīna darītavā tiek raudzēti ap 20 dažādu veidu vīni, to skaitā upeņu, jāņogu, cidoniju, ābolu, plūmju, ķiršu, pīlādžu, pat piemājas dārzā augošo vīnogu vīns, tomēr, ņemt vērā to, ka vīna darīšana ir ļoti sezonāls, radošs un dažkārt arī neprognozējams process – ne vienmēr iespējams baudīt un iegādāties visus vīna veidus vienlaicīgi. Piedzīvo emocionālu satikšanos ģimenes vīna darītavā un gūsti prieku un garšas baudas, degustējot daudzveidīgos mājas vīnus!
Kazu saimniecība, sierotava
Uzņēmuma pamat nodarbošanās ir kazkopība un siera gatavošana. Ganāmpulkā ir ap 150 kazas. Saimniecības sierotavā top svaigais siers, Fetas, Mocarellas un Camambert veida sieri, kā arī puscietie sieri, kas tiek nogatavināti vismaz 2 mēnešus. Sierotavā top arī govs piena sieri no kaimiņos esošās nelielās saimniecības. Jūs gaida Ekskursija pa bioloģisko kazkopības saimniecību (ganāmpulkā ap 150 kazas). Siera degustācija un iegāde (saimniecībā ražo svaigo sieru, Fetas, Mocarellas un Camambert veida sierus, kā arī cieto un puscieto sieru).
Jaunkalsnava. Kalsnavas arborētums – lielākā Latvijā dekoratīvo skuju koku, vīteņaugu un košumkrūmu kolekcija (apskatāmi arī dendroloģiski retumi). Šeit ir Latvijā lielākā peoniju kolekcija, kuru veidojis selekcionārs Aldonis Vēriņš. Par ikgadēju tradīciju ir kļuvuši Peoniju svētki Kalsnavas arborētumā, kas šogad norisināsies jau astoto reizi, pulcējot apmeklētājus gan no tuvām, gan tālām vietām! Peoniju svētkos paredzēta plaša un daudzveidīga svētku programma!
Madona. Viena no skaistākajām Latvijas pilsētām ir savdabīga ar savu gleznaino reljefu, interesantu kultūrvēsturi un cilvēkiem, kuri veido šīs vietas pievilcību. Pastaigu ekskursija pilsētā.
Izbraukšana uz Rīgu ~ 21:00 atgriešanās Rīgā
Cenā iekļauts: tūristu klases autobusa nomas un degvielas izmaksas, pavadošā gida pakalpojumi pēc programmas.
Cenā nav iekļauts:
Domu pietura” – mājas vīnu degustācija – pieaugušajiem 6 € /pers.,
Kazu saimniecība ar degustaciju – – pieaugušajiem 6 € /pers.,
Pionijas svētku dienā – pieaugušajiem 8 € /pers., pensionāriem 6 € /pers
Madana ekskursija – pieaugušajiem 5 € /pers.,


💥💥💥Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

🔥🔥🔥Pilnu ceļojuma aprakstu var redzēt: www.dimartour.lv mājas lapā.

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 25.00/par personu
25
Kopā 25 EUR

Informācija par braucienu

  • 11.06.2022
  • 1 Diena