Rundāles pils un Dārza svētki! 06.07. - 1Diena

Baudi Rundāles pils un Dārza svētkui! Tūre uz Rundāli, kazu fermu “Līcīši”, Jēlgavu un Bausku

Majestātiskā Rundāles pils ir viskrāšņākā tieši jūlijā, kad zied brīnišķīgās rozes tās dārzā! Uzdāvini sev un mīļajiem iespaidu un emociju piesātinātu dienu mūsu skaistākajā pilī, kā arī fermā “Līcīši”. Aizraujoši visai ģimenei!

Datums: 06.07.2024
Brauciena cena: 25.00 €

Ekskursijas programma:

8:00 izbraukšana no Rīgas

Pa ceļam fermas “Līcīši” apmeklējums viena no lielākajām kazu audzēšanas fermām; piena produktu degustācija

Jelgavas pils (ārēja apskate) ir bijusī Kurzemes hercogu rezidence Jelgavā. Atrodas uz salas starp Lielupi un tās atteku Driksnu. Arhitekta Frančesko Bartolomeo Rastrelli (1700—1771) celtā pils ir viena no neaudzējām Kurzemes un Zemgales hercogistes galvaspilsētas ēkām, kas atjaunota sākotnējā izskatā pēc Jelgavas sagraušanas. Pastaiga pa Jelgavas Pasta salu. Pasta sala – tā ir labiekārtota daudzfunkcionāla atpūtas, kultūras un sabiedrisko aktivitāšu vieta, kas atrodas gandrīz pašā Jelgavas pilsētas centrā un, kuru ieskauj divas upes: Lielupe un Driksna.

Rundāles pils Dārza svētki– vēsturiskā dārza rekonstrukcija! Dārza svētki adresēti gan dārzkopības profesionāļiem, gan dārzu mīļotājiem un citiem interesentiem, arī kaimiņvalstu un citu zemju tūristiem. Vienmēr īpaši gaidītas ir ģimenes ar bērniem. Svētkos iespējams ne tikai apskatīt dārzu, parku un pili, bet arī uzzināt un apgūt ko jaunu, baudīt muzikālus un teatrālus priekšnesumus, iegādāties rožu vai citu dārzaugu stādus, vietējo amatnieku un mājražotāju izstrādājumus. Svētkos īpaši aicināti piedalīties stādu audzētāji, dārza aprīkojuma un tehnikas tirgotāji.

Rundāles pils apmeklējums (pēc izvēles, par papildu samaksu) – Kurzemes hercoga rezidence ar fantastisko dārzu; kopā ar gidu varēsi izstaigāt parādes zāles un hercoga apartamentus; vēl ir skaistākais rožu ziedēšanas laiks – neticama krāsu un formu dažādība

Bauska ekskursija pa pilsētu. Bauskas pils vecās daļas apmeklējums – Livonijas ordeņa cietokšņa drupas, iespēja uzkāpt pils centrālajā tornī (50 m virs jūras līmeņa) un baudīt Zemgales ainavu.

Pēc 19:00 atgriešanās Rīgā

Noderīga informācija un papildu izmaksas:
Ekskursiju pakete– 17 EUR- pieaugušajiem, 12 EUR- skolēniem, 14 EUR pensionāriem (paketē iekļauta ieejas biļete un degustācija ZS Licīši, ekskursijas Jēlgava un Bauska, Rundāles darzs);
Ekskursija Rundāles pilī (Lielais loks)- pieaugušajiem 10.00 €/ Pilna laika studenti – 7,00 € / Skolēni – 3,50 €

Apskates objekti var mainīties vietām.

Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 25.00/par personu
25
Kopā 25.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 06.07.2024
  • 1 Diena