SPA brīvdienas Druskininkos Lietuvā 17-18.11 - 2Dienas

 
Maršruts: Rīga – Bauska – Kaunas – Merkiņes piramīdas – Druskinikai – Viļņa -Rīga
 
Nav nepieciešamības doties uz tālājām zemēm. Sapnis atrodas pavisam tuvu – mazā mājīgā pilsētiņa Lietuvā – Druskininkai gaida Jūs. Šeit Jūs varēsiet atbrīvoties no ikdienas rūpēm, atslābināties un atgūt spēkus. Tiem, kam patīk aktīva atpūta iesakām apmeklēt slēpošanas centru SNORAS SNOW ARENA.
 
1.diena.
Izbraukšana no Rīgas plkst. 6.45. Pirms robežas neliela apstāšanās Bauskā. Brauciens uz Kauņu.
 
Kauņa – otra lielākā Lietuvas pilsēta. Leģenda vēsta ka Kauņa, kas atrodas aptuveni 100 km uz rietumiem no Viļņas, kuru dibināja jauni mīlētāji ar traģisku likteni. Skaista meitene Milda bija Svētā Uguns Daugerutesa mīļākā, bet jauno vīrieti nogalināja dusmīgie dievi, bet viņi vēl paspēja nodibināt Kauņu. Brīvais laiks pusdienām.
 
Mēs aicinām jūs nobaudīt nacionālos ēdienus. Lietuvas virtuve – ir īpaša kultūras daļa, kuru augsti novērtē gardēži. Pašu cepti pīrāgi, gardie Lietuvas cepelīni, biešu zupa un sēnes, alus zupa, žemaiču pankūkas (pankūkas izgatavotas no kartupeļiem un gaļas), lauku desiņas, vārīti prjaņņiki un daudzas citas gardas lietas. Jūs varat apmeklēt šādas kafejnīcas – Lietuviški patiekalai, Forto dvaras, Berneliu Uzeiga, Berneliu smukle.
 
Pārcelšanās uz Merkiņes piramīdas apmeklējums. Viena no mistiskākajām vietām Lietuvā. Stikla vedojums ar alumīnija rāmi divstāvu mājas augstumā. Iecienīta vieta tūkstošiem svētceļojumu tūristiem, kas tic piramīdas ārstnieciskajām īpašībām
 
Pārcelšanās uz Druskininkai.
 
Akvaparks vai slēpošana uz iekštelpu slēpošanas nogāzes “Snoras Snow Arena”.
 
Druskininkai ūdens atrakciju parks – tas ir mūsdienīgs komplekss ar platību 21 tūkst. kv.m. Šeit Jūs sagaida baseins ar jūras viļņiem,pašiem mazākajiem – baseins ar atrakciju kompleksu «Marsas» , 6 ūdens kalniņi (garākais no tiem 212 m), džakuzi, masāžas ūdenskritumi kalniņos, pirts komplekss, kas sastāv no 21 pirts (romiešu, somu, krievu, norvēģu pirtis, hamam, pirts zem klajas debess un daudzs citas.), kafejnīca, restorāns, bārs pie baseina. (www.akvapark.lt).
 
SNORAS SNOW ARENA (Slēpju inventāru var nomāt uz vietas) – pirmais un vienīgais objekts Baltijas reģionā, kas pēc tehnisko parametru kopuma pretendē uz iekļūšanu pasaules labāko slēgto slēpošanas kūrortu pieciniekā. Atklājiet priekš sevis baltās ziemas izklaides zaļo priežu ielokā. Slēgtā trase vairāk nekā 460 metru garumā, vaļējā trase, slidotava, snovborda zona, kafejnīcas, restorāni, bērnu izklaides zonas.
Slēpošanas trases, snovborda parks, slēpošanas skola, bērnu parks, restorāni un bāri, skydiving (lēkšana ar izpletni). Bērnu atrakciju parks – bezgalīgas ziemas pasaka bērniem jebkurā gadalaikā.
 
Pašiem mazākajiem – sniegotā istaba, kur slēpošanas noslēpumus viņiem var iemācīt pacietīgie vecākiem, bet ja vecāki būs aizņemti izklaidēs, ar bērniem nodarbosies laipni pieredzējuši instruktori. Silta telpa – mazajiem apmeklētājiem, kuri nevēlas izklaides sniegā. Slidkalniņi, spēles un atrakcijas – uz ziemas fona, bet siltumā.
 
Pēc vēlēšanās iespēja veikt procedūras pilsētas dziednīcā: balneoloģiskās, kosmētiskās un citas.
 
Nakšņošana viesnīcā Druskininkos Lietuva***+ (cena iekļauts neierobežots apmeklējums: viesnicas Aquapark, SPA un saunu centrs, trenažieru zāle)
 
2. diena.
Brokastis. Ekskursija pa Viļņu. Viļņa – nozīmē viduslaiku ieliņu labirintu, kur kaimiņos omulīgi sadzīvo gan katoļu, luterāņu un pareizticīgo dievnami un sinagogas, gan arī dažādi arhitektūras stili – gotika, renesanse, baroks, klasicisms, postmodernisms. Jūs uzzināsiet daudz jauna un interesanta par Viļņas pagātnes krievisko mantojumu. Šo pilsētu 1323. gadā ir dibinājis Lietuvas varenais valdnieks dižkunigaitis Ģedimins. Tāpat kā citas viduslaiku pilsētas, arī Viļņa ir veidojusies ap Rātsnamu – tas ir senās pilsētas sirds. Viļņas apskates ekskursijā ir iekļautas gotiskā Bernardīniešu ansambļa un Dzintara muzeja – galerijas apmeklējums, pastaiga pa Rātslaukumu un Katedrāles laukumu ar majestātisko katedrāli, iepazīšanās ar Viļņas Universitāti un tās botānisko dārzu, ebreju geto, Svētā gara klosteri un Pūčkorju atsegumu.
 
Brīvais laiks. Izbraukšana uz Rīgu. Pēc plkst. 22:00 atgriešanās Rīgā
 
Brauciena cenā ietilpst:
• 1 vieta autobusā;
• Transporta un ceļa izdevumi;
• Dzīvošana SPA viesnīcā Lietuva***+ divvietīgajā numurā ar ērtībām
• Neierobežots apmeklējums: Aquapark, SPA un saunu centrs, trenažieru zāle
• Brokastis (zviedru galda);
• Grupas vadītāja pakalpojumi;
 
Papildus izdevumi:
• Piramīdas apmeklējums + ziedojums 3 €
• Ekskursija pa Viļņu – 7 €
 
Rezervācija, citi jautājumi: par biļetēm un cenām, lūdzu, zvaniet pa tālruņiem 22085055, 67186320 vai info@dimartour.lv

Jūs varat mums jūsu jautājumus vai rezervāciju caur šo formu.

Brauciena cena EUR 65.00/par personu
65
Kopā 65.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 17.11.2018
  • 2 Dienas