Tallinas vecpilsētas dienas un Lennusadam! 04.06. - 1Diena

Tallinas vecpilsētas dienas  un Lennusadam!

Brauciena datums: 04.06.2022
Brauciena cena: 35.00 EUR
Ekskursijas programma:
6:30 izbraukšana no Rīgas,

Ekskursija pa Tallinas vecpilsētu. Senās ielas, rātsnams, slavenais tornis “Long Herman”, “Fat Margaret” u.c. Īpašu uzmanību ekskursijas laikā pievērsīsim “Jaunavas tornim” jeb “Lühike jalg”, kas ir slavens ar dažādiem nostāstiem par spokiem – leģenda vēsta, ka tur tie vēljoprojām mīt

Igaunijas jūras muzeja jeb “Lennusadam” apmeklējums. Šobrīd ostā apskatāma Zviedrijas vēstures muzeja unikālā izstāde, kas iepazīstIna ar seno vikingu kultūru – varēsi ne tikai atklāt pārsteidzošus faktus, bet arī apskatīt oriģinālus artefaktus. Ostas arhitektūras komplekss “Summer Harbor” ir kļuvis interaktīvs muzejs, kas iepazīstina ar jūras un militāro vēsturi. Galvenais eksponāts – īsta zemūdens “Lembit”. Ostā varēsi izbaudīt ceļojumu apkārt pasaulei ar “Dzelteno Zemūdeni” u.c.


Brīvais laiks
. Šī arvien plašāk starptautiskā mērogā izvērstā kultūras pasākuma vadmotīvs ir vienota Eiropas kultūras telpa un kopīgas garīgas mājas visām Eiropas tautām. Šīs senās pilsētas arhitektūrā atrodama vācu, dāņu, krievu, zviedru un somu ietekme un kultūras artefakti. Pasākuma bagātīgajā programmā iekļauti koncerti, performances, sporta sacensības un citi izklaides pasākumi, bet klasiskās mūzikas un baznīcas dienā tūkstošiem cilvēku atgriezīsies pie augstās kultūras avotiem. Tradicionālais vasaras festivāls, kas notiek jau kopš 1982. gada, ir viens no ievērojamākajiem gada notikumiem Tallinas iedzīvotāju dzīvē, jo piedāvā bagātīgas iespējas gan bērniem un pusaudžiem, gan pieaugušajiem un pensionāriem. Daudzie pasākumi sagādās patiesu saviļņojumu, ļaus no sirds izsmieties, kā arī pavadīt patīkamus brīžus vienatnē pilsētas mūru ielenkumā, baudot senatnes atmosfēru.
Pēc 22:00 atgriešanās Rīgā (apstāšanās lielveikalā, Igaunijā)

Brauciena cenā ietilpst:
transporta izdevumi, ceļa nodeva, grupas vadītāja pakalpojumi LV / RU,
Noderīga informācija un papildu izmaksas:
• Apskates ekskursija Tallinā 5 €
• Hidroplānu ostas jeb “Lennusadam” apmeklējums (ieejas biļete + ekskursija) pieaugušajiem 15 €; bērniem 8 €
• Apskates objekti var mainīties vietām

Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 01.03.2021 pieejamās informācijas.

Vēlaties rezervēt? Zvaniet: +371 22085055, +371 67186320 rakstiet uz info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 35.00/par personu
35
Kopā 35.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 04.06.2022
  • 1 Diena