Tallinn: Jūras svētki The Tall Ships Races, rožu un televīzijas tornis 13.07. - 1Diena

Tallinn: Jūras svētki The Tall Ships Races, rožu ziedēšanas laiks un televīzijas tornis !

Brauciena datums: 13.07.2024
Brauciena cena: 35.00 Eur

Ekskursijas programma:
6:30 izbraukšana no Rigas. Kafijas pauze uz valstu robežas Iklā
Tallinas Jūras dienas ir lielākās bezmaksas jūras un ģimenes svinības Igaunijā, kas apvieno ar jūrniecību un ostu saistītus notikumus, konferences tūrisma un jūrniecības nozares profesionāļiem, iespēju iepazīties ar dažādiem lieliem ārvalstu kuģiem, koncertiem, kuģu izbraucieniem, burāšanas sacīkstēm “Tallinn Race”, ar ūdeni saistītām atrakcijām, šoviem un citām ar jūras tematiku saistītām izklaidēm gan Tallinas iedzīvotājiem, gan viesiem.
Tallinas botāniskais dārzs un rožu kolekcija.

Tallinas Botāniskais dārzs atrodas 10 km attālumā no pilsētas un tās burzmas, gleznainās Piritas upes krastā. Tur vienkopus aug gan reti aizjūru augi, gan vietējie Igaunijas floras pārstāvji. Interesanti, ka daļa dārza atrodas uz zemes, kas kādreiz bijusi Konstantīna Pētsa saimniecība. Pēts bija Igaunijas prezidents no 1938. līdz 1940. gadam. Šī noteikti ir vieta, ko vērts apmeklēt vasarā, jo dārzā zied simtiem krāšņu rožu!

Ir iespējams apskatīt Tallinas Televīzijas tornis – revolucionāru notikumu centrālais punkts! Tallinas Televīzijas tornis tika uzbūvēts 1980. gada No Tallinas televīzijas torņa jebkurā gadalaikā un neatkarīgi no laikapstākļiem paveras gleznains skats! Mūsdienās Televīzijas tornis pilda trīs pamata funkcijas: sakaru nodrošināšana visā Igaunijā, tradicionālo Igaunijas garšu piedāvāšana modernā veidā kafejnīcā-restorānā.

Ekskursija pa Tallinas vecpilsētu – vecpilsētas ievērojamākie objekti – Tallinas tornis un Ingemarlandes un Zviedru bastions, rātsnams, Augšpilsēta un Lejaspilsēta, viduslaiku torņi Garais Hermanis, Resnā Margarita u.c.

Pēc ekskursijas – brīvais laiks vecpilsētā pusdienošanai un iepirkumiem; iespēja paēst pusdienas īstā viduslaiku krogā Tallinas vecpilsētā vai apmeklēt Marcipāna muzeju, vai Rātes aptieku – vienu no senākajām Eiropā, kas darbojas vēl šodien; šeit var iegādāties pudelīti viduslaikos tik populārā garšvielās noturētā klareta vīna
Ap 17:45 izbraukšana no Tallinas.
Mājupceļš. Pēc 22:00 atgriešanās Rīgā
Noderīga informācija un papildu izmaksas:
– Tallinas botāniskā dārza apmeklējums ar ekskursiju gida pavadībā – pieaugušajiem 8 €, skolēniem, studentiem., pensionāriem 6 €
Tallinas Televīzijas tornis pieaugušajiem 17 €, skolēniem, studentiem., pensionāriem 10 €
– Tallinas apskates ekskursija – 5 €
– Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise)
– Apskates objekti var mainīties vietām

Ceļojuma organizētājs ir reģistrēts TATO datu bāzē ar Nr. TATO-2010-37

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 35.00/par personu
35
Kopā 35.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 13.07.2024
  • 1 Diena