Ziedu festivāls Pakrojas Muižā 2022! 18.06., 09.07., 30.07., 13.08. - 1Diena

Vasaras ziedu festivāls Pakrojas Muižā, alpaku audzētava un Šauļi. Gada īpašais notikums atkal ir klāt!
Brauciena datums: 18.06., 09.07., 30.07., 13.08.2022
Brauciena cena: 25.00 Eur
08:30-izbraukšana no Rīgas
Viena no lielākajām alpaku audzētavam Baltijā atrodas Dargaiču ciemā. Ekskursija pie dzīvniekiem. Te dzīvo arī kamieļi, pundurkaziņas, strausi un citi interesanti dzīnieki. Alpakas ir ziņkārīgi, bet nedaudz kautrīgi dzīvnieki, kas ar savām lielajām acīm un smaidīgo seju sniedz labu garastāvokli un labu enerģiju.
Pārbrauciens uz Šauļiem– Lietuvas ceturto lielāko pilsētu un Žemaitijas neoficiālo galvaspilsētu. Lietuvas lielākais Saules pulkstenis , lielā metāla lapsa un enerģētiskais labirints Šauļos pie Taikšos ezera. Lielā lapsa kļuvusi par vienu no Šauļu simboliem, izstaigājot Enerģētisko labirintu rodas enerģija un miers, bet varenais Saules pulstenis reizē ir arī Šauļu pilsētas viena no augstākajām dominantēm. Šauļu gājēju iela un iespēja iepirkties Šauļu ‘’Rūtas’’ šokolādes rūpnīcas veikaliņā.

Brīva laika var apskatīt Kaķu muzejs. Saimnieces Vandas dibinātajā kaķu muzejā var apskatīt vairākus tūkstošus kaķus, kas atceļojuši no dažādām pasaules valstīm: Āfrikas, Anglijas, Amerikas, Kanādas, Japānas, Korejas, Kubas, Beļģijas u.c. Kaķi ieraugāmi gan krāsainās vitrāžās, kāpņu margu ornamentos, keramikas, porcelāna, kristāla un dzintara meistaru darbos, gan uz gaismekļiem, krēsliem, traukiem, suvenīriem, pastmarkām un atklātnēm, kā arī grāmatās, dzejoļos, fotogrāfijās.

Pakrojas muižā atkal uzplaukt ziedi. Festivāla ietvaros muižas teritorijā būs apskatāmas majestātiskas 2- 6 m augstas ziedu skulptūras, no ziedu stādiem veidoti ornamenti, karaliskas ziedu kompozīcijas – kopskaitā nu jau iestādīti vairāk kā pusmiljons daudzkrāsainu vasaras ziedu, kas krāšņi ziedēs visas vasaras garumā. Būs iespēja baudīt gardus ēdienus, darboties parfīma darbnīcā un atklāt mīlas ekstrakta tapšanas noslēpumus, posties senos tērpos, baroneses pavadībā apstaigāt pili, bišu dravu, vilnas velšanas un šūšanas darbnīcu…Vakarā izbraukšana uz Rīgu!
Atgriešanās Rīga ap 21:30
Ceļojuma cenā ietilpst:
• Brauciens ar autobusu
• Gida un grupas vadītāja pakalpojumi LV / RU
Papildus izmaksas: pieaugušajiem/skolēniem
• Alpaku audzētava 5 € /pers. bērniem 4 € /pers.
• Ekskursija Šauļos – 5 € /pers.
• Ieejas biļete festivālā “Sapnis vasaras naktī”- pieaugušajiem 16.00 € /pers., bērniem no 6 g.v., skolēniem, studentiem un pensionāriem 12 € /pers.
• Piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā – 5 €

Piesakoties ceļojumā, lūdzu norādiet ar kādu sertifikātu ceļosiet!

Lai dotos ceļojumā, nepieciešams viens no zemāk minētajiem dokumentiem:

  • Sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19 (spēkā 15 dienā pēc pēdējās vakcinācijas devas saņemšanas);
  • Sertifikāts par Covid-19 izslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir slimojis ar Covid-19 (ja kopš pēdējā pozitīvā Covid testa līdz pat ceļojuma beigu datumam nav pagājušas 180 dienas).
  • Sertifikāts par Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātiem (Covid-19 negatīvu PCR testu ne vecāku kā 72h);
  • Bērni līdz 16 g. vecumam var doties ceļojumā bez sertifikātiem.

Ne agrāk kā 48 h pirms ceļojuma uz Lietuvu, visiem ceļotājiem jāaizpilda ieceļošanas anketa: https://keleiviams.nvsc.lt/en/form

Lai atgrieztos Latvijā:

  • Sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19 (spēkā 15 dienā pēc pēdējās vakcinācijas devas saņemšanas);
  • Sertifikāts par Covid-19 izslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir slimojis ar Covid-19 (ja kopš pēdējā pozitīvā Covid testa līdz pat ceļojuma beigu datumam nav pagājušas 180 dienas).;
  • Sertifikāts par Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātiem (Covid-19 negatīvu PCR testu ne vecāku kā 72h). Ja tests veikts piektdienā, iespējams ceļot mājup ar to pašu testu. Vai iespējams veikt jaunu testu 24h laikā pēc atgriešanās Latvijā.
  • Bērni līdz 12 g. vecumam var ceļot bez sertifikātiem. Bērniem vecumā no 12 -16 g. ir jāveic tests, to var veikt Latvijā 24 h laikā pēc atgriešanās.

Pirms atgriešanās Latvijā, visiem ceļotājiem jāaizpilda ieceļošanas anketa: https://covidpass.lv/

Lai dotos ceļojumā, nepieciešama ceļošanai derīga pase un vīzas (ja tādas nepieciešamas); pases derīguma termiņš ir atkarīgs no ceļojuma galamērķa valsts izvirzītajām prasībām, kuras klientam jānoskaidro pirms došanās ceļojumā. Ceļojuma organizētājs ir reģistrēts TATO datu bāzē ar Nr. TATO-2010-37
Rezervācija, citi jautājumi: par biļetēm un cenām, lūdzu, zvaniet pa tālruņiem 22085055, 67186320 vai info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 25.00/par personu
25
Kopā 25.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 18.06.2022
  • 1 Diena