Ziedu festivāls Pakrojas Muižā, sieru degustāciju, Šauļi. 09.07. - 1Diena

Vasaras ziedu festivāls Pakrojas Muižā,kazu ferma ar sieru degustāciju un Šauļi. Gada īpašais notikums atkal ir klāt! Ļaujies vasaras maģijai un apmeklē īpašo vasaras ziedu festivālu Pakrojas muižā – varēsi apskatīt 2 – 6 metrus augstas ziedu skulptūras, elegantus ornamentus un ziedu kompozīcijas, kas liks Tavām acīm iemirdzēties! Tāpat brauciena laikā Tev būs iespēja apmeklēt vēl citas interesantas vietas – vienu no lielākajām kazu audzēšanas fermām, neparasto Kaķu muzeju un Lietuvas ceturto lielāko pilsētu Šauļus.
Brauciena datums: 09.07., 30.07., 06.08.2022, 13.08.2022
Brauciena cena: 25.00 Eur
08:00-izbraukšana no Rīgas
Pa ceļam fermas “Līcīši” apmeklējums viena no lielākajām kazu audzēšanas fermām; piena produktu degustācija
Pārbrauciens uz Šauļiem– Lietuvas ceturto lielāko pilsētu un Žemaitijas neoficiālo galvaspilsētu. Lietuvas lielākais Saules pulkstenis , lielā metāla lapsa un enerģētiskais labirints Šauļos pie Taikšos ezera. Lielā lapsa kļuvusi par vienu no Šauļu simboliem, izstaigājot Enerģētisko labirintu rodas enerģija un miers, bet varenais Saules pulstenis reizē ir arī Šauļu pilsētas viena no augstākajām dominantēm. Šauļu gājēju iela un iespēja iepirkties Šauļu ‘’Rūtas’’ šokolādes rūpnīcas veikaliņā.

Brīva laika var apskatīt Kaķu muzejs. Saimnieces Vandas dibinātajā kaķu muzejā var apskatīt vairākus tūkstošus kaķus, kas atceļojuši no dažādām pasaules valstīm: Āfrikas, Anglijas, Amerikas, Kanādas, Japānas, Korejas, Kubas, Beļģijas u.c. Kaķi ieraugāmi gan krāsainās vitrāžās, kāpņu margu ornamentos, keramikas, porcelāna, kristāla un dzintara meistaru darbos, gan uz gaismekļiem, krēsliem, traukiem, suvenīriem, pastmarkām un atklātnēm, kā arī grāmatās, dzejoļos, fotogrāfijās.

Pakrojas muižā atkal uzplaukt ziedi. Festivāla ietvaros muižas teritorijā būs apskatāmas majestātiskas 2- 6 m augstas ziedu skulptūras, no ziedu stādiem veidoti ornamenti, karaliskas ziedu kompozīcijas – kopskaitā nu jau iestādīti vairāk kā pusmiljons daudzkrāsainu vasaras ziedu, kas krāšņi ziedēs visas vasaras garumā. Būs iespēja baudīt gardus ēdienus, darboties parfīma darbnīcā un atklāt mīlas ekstrakta tapšanas noslēpumus, posties senos tērpos, baroneses pavadībā apstaigāt pili, bišu dravu, vilnas velšanas un šūšanas darbnīcu…Vakarā izbraukšana uz Rīgu!
Atgriešanās Rīga ap 21:30
Ceļojuma cenā ietilpst:
• Brauciens ar autobusu
• Gida un grupas vadītāja pakalpojumi LV / RU
Papildus izmaksas: pieaugušajiem/skolēniem
• Kazu ferma ar degustāciju 5 € /pers.
• Ekskursija Šauļos – 5 € /pers.
• Ieejas biļete festivālā “Sapnis vasaras naktī”- pieaugušajiem 16.00 € /pers., bērniem no 6 g.v., skolēniem, studentiem un pensionāriem 12 € /pers.
• Piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā – 5 €
Lai dotos ceļojumā, nepieciešama ceļošanai derīga pase un vīzas (ja tādas nepieciešamas); pases derīguma termiņš ir atkarīgs no ceļojuma galamērķa valsts izvirzītajām prasībām, kuras klientam jānoskaidro pirms došanās ceļojumā. Ceļojuma organizētājs ir reģistrēts TATO datu bāzē ar Nr. TATO-2010-37

Rezervācija, citi jautājumi: par biļetēm un cenām, lūdzu, zvaniet pa tālruņiem 22085055, 67186320 vai info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 25.00/par personu
25
Kopā 25.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 25.06.2022
  • 1 Diena