VENTSPILS: KLASIKA UN JAUNUMI AR VINU DEGUSTĀCIJU 09.07. - 1Diena

VENTSPILS: KLASIKA UN JAUNUMI AR VINU DEGUSTĀCIJU

Brauciena datums: 09.07.2022
Brauciena cena: 27.00 Eur

Ekskursijas programma:

7:00 izbraukšana no Rīgas

Mājas vīna darītava atrodas Zemītē, augstā vietā, no kuras paveras skaists skats. Īpašie produkti, kurus tiešam vērts nobaudīt ir “Aveņu dzirkstošais vīns” kurš tiek gatavots, izmantojot Tradicionālo metodi, jeb šampanizācijas procesu, “Aveņu vīna balzams”, kurš ir vienīgais šāda veida produkts Latvijā, kā arī “Latvadoss”- labākais ābolu brendijs Latvijā.

Vīndaris piedāvā vīna pagrabiņa apskati ar stāstu un vīna baudīšanu ar uzkodām omulīgā gaisotnē vīnotavā vai dārza terasē. Atturībniekiem un bērniem tiek piedāvātas augļu un ogu sulas.

Vasaras sezonā apmeklētājiem tiek piedāvāta ekskursija pa saimniecības dārzu kurš sastāv no iekoptās un dabas veidotās daļas. Ražas laikā dārzā ir iespēja mieloties ar ogām.

Ierašanās vienā no Latvijas senākajām pilsētām – Ventspilī. Ekskursija pa vecpilsētu: Tirgus laukums (ar iespēju iegadāties vietējos produktus un suvenīrus), Ostas promenāde, Livonijas Ordeņa pils – ir viens no vecākajiem viduslaiku cietokšņiem Latvijā, kas saglabājies līdz mūsdienām (individuālā apmeklēšana). Planetārija apmeklējums ar iespēju noskatīties filmu par kosmosu un debesīm. Koncertzāle “Latvija” – apmeklējuma ar ekskursiju. Tā ir mūzikas, mākslas un izglītības telpa ar unikālu saturu, ko raksturo izcila akustika, izmeklēts repertuārs un plašas tehniskās iespējas. Koncertzāles “Latvija” Lielajā zālē atrodas divi pasaules līmeņa, unikāli mūzikas instrumenti – manuālās akustiskās koncertērģeles un šobrīd pasaulē lielākās vertikālās koncertklavieres.

Brīvais laiks.

Ceļš uz mājām, aptuvenais atgriešanas laiks Rīgā

Ap 22:00 atgriešanās Rīgā

Noderīga informācija un papildus izmaksas:
Dārza un vīna darītavas apskate ar stāstu un produkcijas degustācija, Apskata ekskursija Ventspilī – 15€ / bērni – 12€

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 27.00/par personu
27
Kopā 27.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 09.07.2022
  • 1 Diena