Ziemassvētku Tallinn- Keila ūdenskritums – jūras muzejs 21.12. - 1Diena

Noskaņu pilns vienas dienas ceļojums uz vēsturisko Tallinu un ziemīgo Keilas ūdenskritumu tieši pirms Ziemassvētkiem! Tu varēsi iepazīt ne tikai vienu no skaistākajām Ziemeļigaunijas dabas pērlēm, bet arī gūt īstu svētku sajūtu vecpilsētā un unikālajā Ziemassvētku gadatirgū iegādāties pēdējās dāvanas. Ieskandini svētkus senatnīgajā Tallinā!
 
Datums: 21.12.2019
Brauciena cena : 20.00 €
 
06:30 izbraukšana no Rīgas.
Keilas ūdenskritums atrodas Harju apriņķa Keilas pagastā, Keila-Joa ciemā uz Keilas upes. Ūdenskritums ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats, tādējādi pēc lieluma atpaliekot tikai no Narvas un Jegalas ūdenskrituma. No parka ceļš uz ūdenskritumu ved pa upes ieleju pāri diviem paceļamajiem tiltiem. Uz Keilas ūdenskrituma ir atjaunota hidroelektroenerģijas stacija. Tuvumā atrodas arī viena no krāšņākajām, atjaunotajām muižas ēkām neogotikas stilā. Aizraujošas ainavas var atklāt ar 3 km garās dabas takas palīdzību.
 
Igaunijas jūras muzeja jeb “Lennusadam” apmeklējums: Šobrīd ostā apskatāma Zviedrijas vēstures muzeja unikālā izstāde, kas iepazīstIna ar seno vikingu kultūru – varēsi ne tikai atklāt pārsteidzošus faktus, bet arī apskatīt oriģinālus artefaktus. Ostas arhitektūras komplekss “Summer Harbor” ir kļuvis interaktīvs muzejs, kas iepazīstina ar jūras un militāro vēsturi. Galvenais eksponāts – īsta zemūdens “Lembit”. Ostā varēsi izbaudīt ceļojumu apkārt pasaulei ar “Dzelteno Zemūdeni” u.c.
 
Ekskursija pa Tallinas vecpilsētu
Izmantojiet iespēju doties interesantā pastaigā pa Tallinas vecpilsētas šaurajām, bruģētajām ieliņām un izbaudīt seno ēku un baznīcu valdzinošo auru. Gids pastāstīs daudz interesantus faktus par Igaunijas vēsturi un atbildēs uz jūsu jautājumiem par dzīvi šodienas Igaunijā. Senās ielas, rātsnams, slavenais tornis “Long Herman”, “Fat Margaret” u.c. Īpašu uzmanību ekskursijas laikā pievērsīsim “Jaunavas tornim” jeb “Lühike jalg”, kas ir slavens ar dažādiem nostāstiem par spokiem – leģenda vēsta, ka tur tie vēljoprojām mīt.
 
Brīvais laiks. Brīvais laiks pastaigai pa Tallinas vecpilsētu Ziemassvētku gadatirgus apmeklēšanai: Varēsi apskatīt un iegādāties kvaitatīvus rokdarbus, Ziemassvērku rotājumus u.c. un tvert īstu svētku sajūtu. Preču autori ir vietējie amatnieki un kvalificēti speciālisti
 
Izbraukšana uz Rīgu pievakarē, Pērnavā stājamies igauņu gardumu iegādei (kurš pretosies Rimi desertiem?). Vakarā ap 22:30 atgriešanās sākumpunktā.
 
Noderīga informācija un papildus izmaksas:
– Apskates ekskursija Tallinā 7 €
– Hidroplānu ostas jeb “Lennusadam” apmeklējums (ieejas biļete + ekskursija) pieaugušajiem 15 €; bērniem, sudentiem – 8 €
– Piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā – 5 €
Apskates objekti var mainīties vietām
Ceļojuma apdrošināšana – pēc vēlēšanās
 
Rezervācija, citi jautājumi: par biļetēm un cenām, lūdzu, zvaniet pa tālruņiem 22085055, 67186320 vai info@dimartour.lv

Jūs varat mums jūsu jautājumus vai rezervāciju caur šo formu.

Brauciena cena EUR 20.00/par personu
20
Kopā 20.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 21.12.2019
  • 1 Diena