Ziemassvētku Tartu un Ziemassvētku tirdziņi 11.12. - 1Diena

Ziemassvētku pilsēta Tartu un Ziemassvētku tirdziņi

Ziemassvētku tirdziņi ir Igaunijas ziemas brīvdienu sirds un dvēsele. Mirgojošas svētku gaismas virtenes, tikai šim laikam raksturīgie gardumi, pilsētu laukumi pildīti ar priecīgiem ļaudīm. Rotaļas, dažādas atrakcijas, brīnišķīgi garda un kārdinoša gaisotne, lai pavadītu laiku kopā ar ģimeni.

Brauciena datums: 11.12.2021
Brauciena cena: 23.00 Eur

Ekskursijas programma:
7:30 izbraukšana no Rīgas Pa ceļam pietura kafijas pauzei

Ierašanās Tartu. Tartu ir Ziemeļeiropā vecākās universitātes ēkas, tajā ir daudz muzeju (piemēram Igaunijas Nacionālais muzejs) un rosīga naktsdzīve. Iebraucējus pilsētā pārsteigs skulptūra “Studentu skūpsts”, kas novietota Rātslaukuma centrā, tieši blakus muzejiem, kafejnīcām un lielajam parkam, kas izveidots Doma kalnā. Tartu ir ļoti kompakta pilsēta, lielākā daļa apskates objektu, restorānu un naktsdzīves punktu atrodas uz vienas-divām paralēlām ielām. Tā kā šī ir otra lielākā Igaunijas pilsēta, kā arī radošās un zinātniskās kultūras centrs, tajā vienmēr kaut kas notiek – gan teātra izrādes, gan koncerti un festivāli.

Brīvais laiks. Var apmeklēt zinātņu izklaides centru ” AHHAA TEADUSKESKUS’‘. Vēlies pārsteigt sevi? Zinātnes centrs AHHAA gan piedāvā zinātni, aizraujošas nodarbības, piedzīvojumus un noderīgas iemaņas, gan dod iespēju patīkamai laika pavadīšanai. Centrā atradīsi atraktīvu mācību vidi un iegūsi jaunas zināšanas. Lielākā daļa izstāžu veidotas pēc metodes “rokas klāt”. Tu vari pats visu sajust un izmēģināt.

Ziemassvētku pilsēta Tartu un ziemas dejas! Snigs vai nesnigs sniegs, to nekad neviens nevar zināt. Viena lieta ir skaidra – Tartu katru gadu kļūst par Ziemassvētku pilsētu, neskatoties uz laika apstākļiem! Tas vienmēr notiek pirmajā Adventes svētdienā, kad no Rātslaukumā iedegtajām svecītēm sāk mirgot visas pilsētas centra Ziemassvētku gaismiņas. Tajā pašā vietā noris tikšanās arī visās turpmākajās svētdienās un Ziemassvētku vakarā. Šīs priecīgās tikšanās uz Rātslaukuma un, protams, arī visu Tartu pilsētas Ziemassvētku norisi Tartu pilsētā, atbalsta pilsētas koncertzāles, muzeju darbistabas, baznīcas svētku noskaņās, lielais Ziemassvētku gadatirgus un reizēm ziemas noskaņās pildītajā pilsētas sirdī notiekošie deju svētki. 

Tartu Ziemassvētku gadatirgus! Tradicionālais Ziemassvētku gadatirgus notiek uz Küüni ielas.  Skaisti izrotātajā Tartu pilsētas centrā mēs gaidām, aptuveni 200 tirgotājus, kuri apmeklētājiem piedāvās iespēju iegādāties Igaunijā ražotus amatniecības izstrādājumus, kūpinātus gaļas un zivju produktus, asins desas, skābētus kāpostus, konditorejas izstrādājumus, medu, saldumus, siltus dzērienus, pīrādziņus un daudz ko citu.

Izbraukšana uz Rīgu ~ 21:00 atgriešanās Rīgā

Cenā iekļauts:
– Brauciens komfortablā autobusā;
– Gida-grupas vadītāja pakalpojumi LV / RU;.

Noderīga informācija un papildu izmaksas: Apskates ekskursija pa Tartu 7 EUR

Ceļojuma organizētājs ir reģistrēts TATO datu bāzē ar Nr. TATO-2010-37 

Rezervācija, citi jautājumi: par biļetēm un cenām, lūdzu, zvaniet pa tālruņiem 22085055, 67186320 vai info@dimartour.lv

Jūs varat uztaisīt rezervāciju vai uzdot mums jautājumu caur šo formu.

Brauciena cena EUR 23.00/par personu
23
Kopā 23.00 EUR

Informācija par braucienu

  • 11.12.2021
  • 1 Diena